Jesteś tutaj › Profil użytkownika KSZ_M › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-03-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

 

Witam serdecznie. Nazywam się Krzysztof i prowadzę sklep modelarski (NIP: 5421994638, Regon: 050393880). Modelarstwem zajmuję się od ładnych kilkunastu lat. Obecnie mam w ciągłej sprzedaży modele kartonowe z wydawnictw: Mały Modelarz, JSC, WAK, Modelik, A. Haliński, Answer itp. Proszę o zapoznanie się z zasadami panującymi na moich aukcjach, to pomoże uniknąć nieporozumień.

 

Warunki zakupu i płatności:

1. Wszystkie wystawiane przedmioty są dokładnie sprawdzane i opisane w informacji o aukcji. Zdjęcia są zawsze wykonywane przedmiotom, których dotyczy sprzedaż. Jeżeli przedmiot ma wady, które trudno opisać, zamieszczam dodatkowe zdjęcia. Na życzenie służe dodatkowymi informacjami.

2. Wpłatę proszę dokonywać bezpośrednio na konto:

 

ING

86 1050 1823 1000 0091 4290 8426

 

W tytule przelewu proszę wpisać nazwę użytkownika oraz nazwę przedmiotu lub nr aukcji, bo to znacznie ułatwi wysyłkę.

3. Na wpłatę czekam 7 dni, po tym czasie wysyłam maila z przypomnieniem. Po kolejnych 7 dniach wystawiam negatyw oraz uruchamiam procedury zwrotu prowizji.

4. Nie wysyłam za pobraniem.

5. Nie przewiduję odbioru osobistego.

6. Komentarz wystawiam jako drugi gdy sprzedaję (otrzymanie komentarza od kupującego jest dla mnie dowodem że przesyłka dotarła). W razie uwag proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji aby uniknąć niepotrzebnych wzajemnych negatywnych komentarzy.

 

 

Opłata i wysyłka:

1. Towar wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej zwykle w ciągu 24h (w wyjątkowych przypadkach czas może się wydłużyć do 2 dni) od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.

2. Przedmioty wysyłam starannie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Standardowo każdy model jest zabezpieczony kartonem uniemożliwiającym zgięcie przedmiotu. Paczka dodatkowo jest owinięta folią.

3 . Nie wysyłam zagranicę.

 

Gwarancja zwrotu:

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów, kupującemu przysługuje prawo do zwrotu towaru bez podawania przyczyny do 10 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zwracam wartość towaru, ale bez kosztów przesyłki pobranej przez Pocztę Polską. Przed wysłaniem zwrotu proszę o kontakt.

 

 

Składając ofertę na mojej aukcji zgadzasz się kupić wylicytowany przedmiot oraz akceptujesz powyższe warunki.

 

 

Dane kontaktowe:

Jestem osobą pracującą, także nie gwarantuję natychmiastowej odpowiedzi, ale otrzymają ją Państwo najpóźniej w ciągu 18 godz.

[email protected]

 

 Strona wygenerowana 2018-05-20 22:23:58, 213