Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-12-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
http://kokonet.pl/allegro/omnie/baner.jpgFirma KOKONET.pl powstała z pasji do mody, a w szczególności dodatków. W Naszej ofercie znajdą Państwo biżuterię modową, fashion ale i ręcznie robioną. Nasi dostawcy to często producenci, dzięki temu biżuteria, którą posiadamy w asortymencie ma tak atrakcyjne ceny. Nasz sklep zadowoli najbardziej wybrednych użytkowników. Biżuteria jest w różnych wzorach, stylach i kolorach. Posiadamy aukcje z kompletami biżuterii jak i komplety można samemu dobrać w zależności od preferencji. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki cieszą się dużym zainteresowaniem a zapewniamy, że jeśli kupisz u Nas raz to będziesz do Nas wracał, bo staramy się o wysoką jakość produktów jak i poziom obsługi. Nasz sklep tworzy profesjonalna kadra, która jest do Twojej dyspozycji. Masz pytania? Problem ze złożeniem zamówienia? Dzwoń, służymy pomocą. Cały czas poszerzamy swoją ofertę więc jeśli będziesz Nas odwiedzał to zauważysz że za każdym razem będziesz miał szerszy wybór. Zapraszamy Serdecznie do zakupów.


KOKONET.pl Klaudia Karpiel
Naprawa 220
34-240 Jordanów
NIP: 5521632248
REGON: 362788424

email:
[email protected]
[email protected]
tel:
+48 515 515 461

Jeśli chciałbyś być na bieżąco z Naszymi nowościami i promocjami czy konkursami zapraszamy na:Za zakupione u Nas produkty możesz zapłacić na kilka sposobów:

- przy odbiorze (za pobraniem)

- przelewem standardowym:

 • KOKONET.pl Klaudia Karpiel
 • Naprawa 220
 • 34-240 Jordanów
 • nr rachunku bankowego: 84 1050 1445 1000 0092 1830 1092  (w tytule podaj nick z allegro)


- odbiór osobisty (po wcześniejszym kontakcie)


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub ? w przypadku usług ? zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci koszt zwracanego przedmiotu i jego najniższy koszt transportu.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć KOKONET.pl stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: [email protected] 

Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej:

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

KOKONET.pl Klaudia Karpiel

Naprawa 220

34-240 Jordanów

 

Ja????????????????????.??????.niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ????.???.?????????????????????????????????, numer oferty????????????????????.., login ????????? .

Data zawarcia umowy to ????????????..?????., data  odbioru ?????? .

 

Imię i nazwisko??????????????????????.

Adres ?..????????.??..??????????????.

Data????????????????????????????.

Przesyłkę należy nadać na adres:

 

KOKONET.pl Klaudia Karpiel

Naprawa 220

34-240 Jordanów

 

 

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

 

Brak możliwości odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

1)    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta;

2)    w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

3)    w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

 

 

Przedstawiamy Ci kilka praktycznych wskazówek dzięki którym jeszcze dłużej będziesz cieszyć się swoją ulubioną biżuterią.

Pamiętaj iż właściwe użytkowanie i przechowywanie biżuterii uchroni ją przed przebarwieniami i uszkodzeniami. Biżuteria modowa często wykonywana jest z metalu, ozdabiana kryształkami lub innymi plastikowymi elementami. Biżuteria drewniana, plastikowa czy skórzana nie ulega tak łatwo uszkodzeniom i poniższe zasady nie muszą być wobec niej stosowane.

 

Użytkowanie:

 1. Zdejmuj biżuterię na czas kąpieli i przed snem.
 2. Nie stosuj perfum bezpośrednio na biżuterię - dochodzi wtedy do reakcji chemicznych, które doprowadzają do odbarwień zwłaszcza metalowych elementów.
 3. Unikaj bezpośredniego kontaktu biżuterii ze spoconą skórą i wodą - związki soli zawarte w ludzkim pocie czy słonej wodzie mogą całkowicie zniszczyć biżuterię powodując odpryski i odbarwienia.

 Przechowywanie:

 1. Przechowuj biżuterię w zamkniętej szkatułce lub pudełku (długotrwałe działanie światła i kurz bardzo źle wpływają na wygląd biżuterii). Ozdobne wieszaki na biżuterię wprawdzie wyglądają kusząco i pięknie, jednak nie są najlepszym sposobem na przechowywanie skarbów. Najlepiej, aby żadna biżuteria nie stykała się z pozostałą - dobrym sposobem będzie umieszczenie każdego produktu w woreczku lub chusteczce. Unikniesz reakcji chemicznych, które mogą zajść między różnymi metalami, ale i nie będziesz miała problemów z poplątanymi długimi kolczykami czy łańcuszkami.

Konserwacja:

 1. W przypadku lekkich przebarwień przetrzyj biżuterię miękką ściereczką. W żadnym wypadku nie mocz jej i nie czyść szczotką. Doskonale sprawdzają się chusteczki do pielęgnacji biżuterii.
 2. Nie używaj środków do konserwacji biżuterii złotej lub srebrnej. Żrące substancje mogą na stałe ją uszkodzić. To samo dotyczy znanego wszystkim patentu czyszczenia srebra pastą do zębów ? niestety w przypadku sztucznej biżuterii ten sposób nie działa i przyniesie jedynie szkody.
 3. Czasem zdarzy się, że od biżuterii odpadnie kamyk lub kryształek. Bardzo łatwo można go z powrotem przykleić przy użyciu szybkoschnącego kleju np. Super Glue lub Kropelka.


 


Strona wygenerowana 2018-05-22 14:20:28, 213