(Rejestracja: 2015-01-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


W związku z przeprowadzką do nowego mieszkania postanowiłam wyprzedać kilka ciuchów z mojej szafy, w której aż roi się od ubrań. Po ciąży mój rozmiar się nieco zmienił, tak więc wyprzedaję ubrania w rozmiarze s, l, m, tak więc każdy może znajdzie coś dla siebie. Obecnie walczę do powrotu do mojej figury z przed ciąży czyli rozm l, także xl, niestety wszystkich ciuszków nie mogę zabrać ze sobą, mieszkanie nie jest duże. Do każdego z ubrań podaje wymiary mierzone na płasko, ciuszkom dziecięcym podaje rozm dopasowane do wieku np 3-6 mcy - to rozmiar 68. Wyprzedaję również ciuszki po mojej córci, które są w rozmiarze od 56-92 i są w bardzo dobrym stanie.

 

U MNIE ZNAJDZIECIE NA PEWNO COŚ CIEKAWEGO, JEŻELI CHODZI O UŻYWANE CIUSZKI NIE SPRZEDAJĘ CIUSZKÓW MARNEJ JAKOŚCI ZNISZCZONYCH CZY ZMECHACONYCH, Z PLAMAMI. NA MOJE AUKCJE WYBIERAM TYLKO TAKIE UBRANIA JAKIE SAMA BYM KUPIŁA DLA MOJEJ CÓRCI, CZY TEŻ DLA SIEBIE. POSIADAM KILKA RZECZY NOWYCH Z METKAMI, JAK I UŻYWAŻNE, ALE ZA TO W BARDZO DOBRYM STANIE. U mnie na pewno znajdziecie coś ciekawego, dla siebie lub dla waszych bliskich.

la

NA WPŁATĘ ZA WYGRANE AUKCJĘ CZEKAM DO 5 DNI ROBOCZYCH, OD WYGRANIA AUKCJI LUB OPCJI KUP TERAZ, JEŻELI WPŁATA NIE ZOSTANIE UISZCZONA, KONSEKWENCJE SĄ ZAWARTE W REGULAMINIE PORTALU. NIKT NIE LUBI BYĆ OSZUKIWANY.

 

WYSYŁKA OD 2-3 DNI OD PRZELANIA ŚRODKÓW NA MOJE KONTO.

 

NIE ODWOŁUJĘ OFERT DLATEGO PROSZĘ O ROZWAŻNĄ LICYTACJĘ

 

Uwaga!

 Towar, który wystawiam na moich aukcjach jest moja własnością ,towar jest używany, czasami nowy bez wad ukrytych, bez uszkodzeń, jak i rzeczy nowe z metkami. Rzeczy te pochodzą z mojej szafy ,są przedmiotami użytku osobistego,czyli kupionymi w celu zaspokojenia własnych potrzeb, przetrzymanymi ponad pół roku i nie stanowią dlamnie źródła dochodu.Według aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję ,że: jestem osobą prywatną. Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej mnie niedotyczy. Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacjani zwrotowi po dokonaniu transakcji!

 

ZAPRASZAM NA MOJE AUKCE :)


 

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-22 18:32:18, 213