Jesteś tutaj › Profil użytkownika Jan33 › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-12-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam serdecznie wszystkich użytkowników na mojej stronie!

Jestem nowym użytkownikiem Świstaka. Nie prowadzę żadnej działalności zarobkowej poprzez ten portal. Świstaka wykorzystuję wyłącznie do odsprzedaży przedmiotów nowych lub używanych, które w danej chwili nie są mi potrzebne (np. nietrafione prezenty albo używany sprzęt sportowy itp.) lub do zakupów potrzebnych mi produktów. Za każdym razem staram się bardzo dokładnie opisywać oferowane przeze mnie przedmioty, tak aby nie wprowadzić nikogo w błąd. Zawsze mogę wykonać dodatkowe zdjęcia oferowanego przedmiotu w wyższej rozdzielczości i przesłać na wskazany adres e-mail.
 

W związku z licznymi podróżami, czasami istnieje możliwość dostarczenia kupionego na moich aukcajach przedmiotu do wielu miast Dolnego Śląska, Opolszczyzny i do Warszawy. Za każdym razem, przed ewentualną taką dostawą konieczne jest uzgodnienie warunków (miejsca i czasu) dostawy, poprzez kontakt mailowy / telefoniczny i oczywyście obustronna akceptacja.
 

Zakupione u mnie przedmioty można odebrać osobiście (bez kosztów przesyłki) na północnych przedmieściach Wrocławia - wyjazd na Poznań, w takim wypadku konieczny jest wcześniejszy kontakt z mną.

 

Na moich aukcjach obowiązuje zasada, że komentarz jako pierwszy wystawia Kupujący.

 

Proszę o przemyślane zakupy, w szczególności towarów używanych, których stana zawsze bardzo dokładnie opisuję. Zawsze odpowiadam na zadane mi w trakcie aukcji pytania. Moim celem jest dokonywanie jak najlepszych transakcji dla obu stron.
 

PS. Przygodę ze Świstakiem dopiero rozpoczynam, ale na innym portalu aukcyjnym jestem dostępny od 2005 r. (105 komentarzy w 100% pozytywnych), jeśli więc ktoś ma taką potrzebę, można zweryfikować moją wiarygodność (na życzenie podam nick)
 

Zapraszam do aukcji i pozdrawiam.

Jan33

 


Strona wygenerowana 2018-06-23 12:40:23, 213