Jesteś tutaj › Profil użytkownika IJ_CUNKS › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-30, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
REGULAMIN AUKCJI
 1. Nie wysyłamy paczek za pobraniem.
 2. Na wpłatę pieniędzy oczekujemy 7 dni od dokonania zakupu (możliwe indywidualne ustalenia). Po upływie 14 dni rozpoczynamy procedurę Zwrotu Prowizji.
 3. Zmiana adresu do wysyłki możliwa jest tylko poprzez Formularz Opcji Dostawy.
 4. Jeżeli na aukcji dostępne są różne kolory - prosimy o przesłanie informacji o wybranym kolorze jak najszybciej po dokonaniu zakupu. W przypadku braku takiej informacji, wysyłany jest losowo wybrany kolor.
 5. ODBIÓR OSOBISTY dostępny WYŁĄCZNIE dla klientów dokonujących zakupu na fakturę VAT, opcja płatności: gotówka. Konieczność wcześniejszego umówienia terminu! Miejsce odbioru: Warszawa - Tarchomin.
 6. REKLAMACJA - w przypadku uszkodzenia towaru Kupującemu przysługuje prawo do Reklamacji zakupu. W takich wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy w celu uzgodnienia szczegółów. W sytuacji uzasadnionej reklamacji koszt przesyłki pokrywa Sprzedawca.
 7. ZWROT i WYMIANA - zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od dostarczenia zakupu, bez podania przyczyny. Dopuszczamy również możliwość wymiany towaru (w ramach dostępności rozmiarów i kolorów). W obu przypadkach koszty przesyłki pokrywa Kupujący.
 8. Rozmiary podane w tytułach aukcji są rozmiarami orientacyjnymi, deklarowanymi przez producenta. Wszystkim klientom zalecamy kierowanie się rzeczywistymi wymiarami podanymi w tabelach w opisie aukcji (mierzonymi na płasko, bez naciągania materiału).
 9. KOSZT WYSYŁKI podany na aukcji dotyczy wysyłki 1 sztuki. W przypadku zakupu większej ilości towaru (dotyczy również zakupów na kliku aukcjach) koszt wysyłki ustalany jest na podstawie łącznej, rzeczywistej wagi zakupionych przedmiotów.
 10. Na koszt wysyłki towaru składa się opłata pocztowa wynikająca z cennika Poczty Polskiej powiększona o 23% podatku VAT (stosownie do zapisów ustawy o podatku od towarów i usług)
 11. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.
 12. Złożenie oferty w naszych aukcjach jest jednoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu.

Strona wygenerowana 2018-05-27 22:03:24, 213