Jesteś tutaj › Profil użytkownika Heslaw › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-12-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
Dlaczego warto kupić u nas?

Nie jesteśmy dużą korporacją i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta. Oferujemy fachową poradę w razie problemu. Naszą zaletą jest dostępność  - zawsze możesz zadzwonić lub wysłać  e-mail. Odpisujemy błyskawicznie!
 

Płatnoi:
SPIS TREŚCI


1. KONTAKT
2. GWARANCJA ZAKUPU
3. INFORMACJE O TOWARZE
4. PŁATNOŚCI
5. WYSYŁKA
6. KOMENTARZE
7. PRAWA AUTORSKIEKONTAKT
'Heslaw'
Bartosz Hess
Tel. 504 944 481
Email: [email protected]
gg: 5362676GWARANCJA ZAKUPU

Jeżeli mają Państwo obawy przy dokonywaniu zakupu na naszych aukcjach, że zdjęcie lub opis nie odzwierciedlają produktu takiego, jaki jest w rzeczywistości, proszę pamiętać, że każdy produkt znajdujący się na naszych aukcjach objęty jest gwarancją zakupu.
Jeżeli zamówiony przez Państwa produkt nie spełni Państwa oczekiwań, mają Państwo prawo do odesłania go na nasz adres w przeciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia (w przypadku zakupu towaru przez Internet na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. ?o ochronie praw konsumentów', mają Państwo prawo do zwrotu w okresie do 10 dni od otrzymania towaru, pod warunkiem, że nie posiada on widocznych śladów użytkowania i zapakowany jest w oryginalne opakowanie).INFORMACJE O TOWARZE

Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Ceny kup teraz są zawsze cenami aktualnymi.
Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
Towar wystawiony na naszych aukcjach jest towarem dostępnym. Wszystkie produkty z naszych aukcji znajdują się na naszych magazynach. Towar wysyłany jest do klienta pocztą. Można też odbierać go osobiście w wyznaczonych punktach odbioru.
Towar przed wysyłką do klienta jest starannie sprawdzany w celu wykrycia ewentualnych wad fabrycznych.


 PŁATNOŚCI


Numer konta: 52 1140 2004 0000 3402 6872 7449
Odbiorca:
Bartosz Hess
Orzeszkowej 6
43-200 Pszczyna


W TYTULE PRZELEWU PROSIMY KONIECZNIE PODAĆ LOGIN Z ALLEGRO LUB NUMER AUKCJI!


                   Dane te otrzymają Państwo również emailem po wygraniu aukcji.
Dostępne na naszych aukcjach formy płatności to PAYPAL,  Przedpłata na konto bankowe, płatność za pobraniem (przy odbiorze). Płatność przy odbiorze  jedynie dla osób z pełną aktywacją konta, posiadających conajmniej 5 pozytywnych komentarzy i bez komentarzy negatywnych za nieodebranie przesyłki.
W przypadku braku wypełnienia Formularza Opcji Dostawy z potwierdzeniem formy płatności, domyślnie przyjmuje się płatność z góry. Na wpłatę Kupujący ma do 7 dni, licząc od daty zakupu na aukcji.
W przypadku braku wpłaty, a po upływie 7 dni od daty zakupu, Kupujący otrzyma wiadomość e-mail z przypomnieniem o zawarciu transakcji oraz prośbą o uiszczenie zapłaty, lub o wybór innej formy płatności. W przypadku braku odpowiedzi na taką wiadomość w terminie 7 dni, do Allegro wysłany zostanie Formularz Zwrotu Prowizji.
W uzasadnionych przypadkach Sprzedający może przedłużyć termin oczekiwania na wpłatę ? należy to jednak odpowiednio wcześniej uzgodnić.WYSYŁKA


 TOWAR WYSYŁANY JEST DO KLIENTA DO 24 GODZIN OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA NALEŻNOŚCI NA NASZYM KONCIE.


Z przyczyn losowych zastrzegamy sobie jednak termin wysyłki do 5 dni roboczych. Zwracamy również uwagę na to, iż dzień dokonania wpłaty przez Państwa, nie jest dniem wpływu tych pieniędzy na nasze konto. Najczęściej są to 1-2 dni robocze, przekazem pocztowym nawet 7 dni.
Dostawy odbywają się na terenie całego kraju. Drobne towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub jednej z firm kurierskich, co jest szczegółowo opisane w warunkach każdej aukcji.
Koszt dostawy określa cennik firmy dostarczającej towar i podawany jest na każdej aukcji. Podany koszt dostawy dotyczy zawsze tylko jednej sztuki towaru. W przypadku zamówień zawierających większą ilość produktów, koszt dostawy jest ustalany indywidualnie.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do tego, że rzeczywisty koszt przesyłki (dotyczy głównie przesyłek pocztowych) może być nieco niższy od podanego na aukcji, ponieważ w koszt przesyłki wliczony jest również koszt pakowania produktu i obsługi logistycznej. Kupujący, który decyduje się na zakup produktu, dobrowolnie wyraża zgodę na pokrycie podanego na aukcji kosztu wysyłki.
Przy odbiorze towaru dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, klient jest zobowiązany do sprawdzenia w obecności kuriera, czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych na skutek transportu (dotyczy to tylko uszkodzeń mechanicznych, takich jak np. rysy, wgniecenia, bądź pęknięcia). Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności kuriera 'Protokołu uszkodzenia przesyłki' dokładnie określającego miejsce i rodzaj uszkodzeń. Protokół należy sporządzić w dniu dostawy i opatrzyć czytelnym podpisem Kupującego i przedstawiciela firmy kurierskiej.
Złożenie podpisu na liście przewozowym i brak 'Protokołu uszkodzenia przesyłki' sporządzonego z kurierem jest równoznaczne z odebraniem towaru mechanicznie nieuszkodzonego.
Przesyłka 'za pobraniem' (płatna przy odbiorze) jest dostępna tylko dla Kupujących posiadających pozytywne opinie i zweryfikowane konto na allegro. W przypadku braku pozytywnych komentarzy, braku aktywacji konta lub posiadania negatywnych komentarzy za nieodbierane paczek, możliwe jest tylko wysłanie towaru po wcześniejszym otrzymaniu wpłaty.
Wszystkie przesyłki pakujemy tak, aby wytrzymały ciężkie warunki transportu. Paczki są zawsze solidnie zapakowane (folia bąbelkowa, styropian i inne środki amortyzujące) i oklejone. W środku blokujemy produkt tak, żeby nie mógł ulec uszkodzeniu.


OPINIE


Opinie zwrotną wystawiamy zawsze po otrzymaniu opini od Kupującego (zazwyczaj w ciągu jednego, lub dwóch dni roboczych).
Nie wystawiamy komentarzy tzw. 'odwetowych' (czyli negatywny za negatywny, neutralny za neutralny albo negatywny za neutralny). Jeśli Kupujący należycie wywiąże się ze wszystkich swoich obowiązków wynikających z warunków określonych w danej transakcji, otrzyma adekwatny do tego komentarz. Wyjątkiem są sytuacje, w których Kupujący wystawia niesłusznie negatywną opinię, lub bez wcześniejszego podjęcia próby wyjaśnienia problemu.
W przypadku jakichkolwiek problemów z prawidłowością przebiegu realizacji transakcji, prosimy najpierw skontaktować się z nami emaliowo lub telefonicznie. Wszelkie problemy staramy się rozwiązywać ugodowo, z korzyścią dla klienta, ponieważ zależy nam na jego satysfakcji z dokonanych u nas zakupów. Wystawienie pochopnego komentarza neutralnego lub negatywnego przekreśla szanse na polubowne załatwienie sprawy.


PRAWA AUTORSKIEWszystkie materiały zawarte na naszych aukcjach są naszą własnością lub osób, które wyraziły zgodę na ich umieszczenie.
Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o ?Ochronie Praw autorskich i Praw Pokrewnych? strona, na której się Państwo znajdujecie zawiera treści chronione prawem, a w szczególności zdjęcia, grafikę oraz teksty.
Wobec wszystkich, których zachowanie będzie sprzeczne z powyższymi zastrzeżeniami zostaną podjęte odpowiednie kroki prawne.

 *Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji.

 


Strona wygenerowana 2018-06-22 13:39:46, 213