Jesteś tutaj › Profil użytkownika HandelDT › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-06-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  Firma zajmuje się sprzedażą rzeczy nowych i używanych

 

Gwarantuje

 

wysoką jakość sprzedawanego asortymentu - sprzedawany towar jest w 100% sprawny, a jeśli jest inaczej, zawsze zaznaczone jest to w aukcji. Zdjęcia odzwierciedlają stan wizualny sprzedawanego sprzętu - zdjęcia, jak i opisy aukcji są zawsze naszego autorstwa i odnoszą się do aktualnie sprzedawanego towaru

wysoki standard obsługi  szybką odpowiedź na mailowe zapytania Użytkowników

bezzwłoczną wysyłkę - 95% przesyłek jest nadawana w dniu otrzymania wpłaty, pozostałe najpóźniej do 2 dni roboczych licząc od daty otrzymania wpłaty

Prawo odstąpienia od umowy.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' Klient może zrezygnować z towaru kupionego bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Rezygnacja jest możliwa tylko w tym przypadku jeżeli towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Zwracane produkty nie mogą nosić innych śladów używania. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem lub rachunkiem zakupu. . Gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych - koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Towar zwracany proszę wysyłać na adres:

Dorota Trzeszczak

99-200 Wartkowice

ul.Targowa 4

(po wcześniejszym uzgodnieniu)

  

Wysyłka i dostawa: 

 Paczki wysyłam Pocztą Polską bądź Kurierem po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu kosztów ! Towar jest wysyłany w dniu zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku wysyłki za pobraniem i zakupem towaru do godz. 12 wysyłka w dniu zakupu. Towar można również odebrać osobiście po wcześniejszym kontakcie tel bądź e-mail i ustaleniu terminu.

Komentarze: Kupujący wystawiał komentarz jako pierwszy. Wystawienie pozytywnego komentarza jest dla jednocześnie informacją potwierdzającą, że towar dotarł i wszystko jest w porządku. 


 

 

 


Strona wygenerowana 2018-06-25 21:16:07, 213