Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-01-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Galanteria Skórzana www.GroFashion.pl

Nasze produkty dostępne są w ponad 100 sklepach w Polsce. W wielu krajach na całym świecie mamy także swoje sklepy internetowe, dzięki czemu naszymi produktami i ich wyjątkowością mogą cieszyć się ludzie na całym świecie.


AB Jest liderem sprzedaży i produkcji męskiej galanterii skórzanej już od wielu, wielu lat. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm zostały wielokrotnie nagrodzone, poprzez otrzymanie wielu nagród krajowych jak i międzynarodowych ( 
m.in. Lider na targach Expo 2000, Lider Sprzedaży, Lider Exportu). 


Działania naszej prężnie rozwijającej się firmy zostały zauważone i opisane przez redaktorów gazety międzynarodowej ?Business? w 1999 roku. W 2011 roku Andrzej Bobkowski (AB) wraz z Karolem Orężak stworzyli nową markę galanterii skórzanej pod nazwą 
www.GroFashion.pl (Gf).  

www.GroFashion.pl  to wyroby wprost od producenta z 30- letnim doświadczeniem. Wszystkie produkty są wykonywaneręcznie, przez najlepszych kaletników pracujących dla Ab z całej Polski.  Podczas produkcji szczególną uwagę zwracamy na elementy wykańczające - jakość szwów, podszewki, zamki i zatrzaski!

Teraz i Państwo mogą docenić nasz profesjonalizm, zakupując tylko u nas produkty profesjonalnie wykonanej ekskluzywnej  galanerii skórzanej ! 

Posiadamy w naszej ofercie eleganckie teczki, biwuary, nesesery wykonane z naturalnej skóry bydlęcej najwyższej jakości. 

Zapraszamy Państwa do wspólnej wędrówki po krainie eleganckiej klasycznej galanterii skórzanej. Do świata wysokiej klasy produktów skórzanych, które posłużą Tobie na lata.

Pozdrawiamy

Zespół 

www.GroFashion.pl

ul. Łęczycka 24

82-300 Elbląg

tel: (55)612-48-46, kom: 530-812-411

e-mail: [email protected] 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 10:36:09, 213