Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


Przygodę z branżą jubilerską zacząłem w 2001 roku. Tajniki jej sztuki zgłębiałem zaczynając od nauki technologi produkcji biżuterii srebrnej poprzez produkcje a kończąc na ostatniej gałęzi jaką jest handel. Zawsze najważniejszą dewizą mojej działalności było100% zadowolenia klienta do czego przykładam szczególną wagę i stanowi to dla mnie priorytet. Na Świstaku sprzedajemy jak i kupujemy także rozumiem także kupujących, ich wymagania i potrzeby.

Przedmiotami, które chwielibyśmy Państwu zaoferować są wyroby z biżuterii srebrnej najlepszej próby 925 oraz biżuterii złotej. Biżuteria na naszych aukcjach jest nowa, i pochodzi prosto od producenta, dlatego nasze ceny są tak atrakcyjne. Biżuteria jest wyprodukowana w Polsce.

Gwarancja jakości:

1. Srebro jest oczywiście ocechowane przez Polski Urząd Probierczy w Białymstoku a na wyrobach do 5 gram nabity jest imiennik producenta, co świadczy o najwyższej jakości oferowanej przez nas biżuterii oraz autentyczności próby srebra.
2.Wyroby są oznaczone moimi firmowymi metkami. Na metkach wypisane jest'srebro pr.925' - co świadczy o najwyższej jakości naszych usług oraz autentyczności próby srebra ( na metkach wypisywana jest tylko waga srebra ze względu na to że biżuteria jest często prezentem, na życzenie zostanie też wypisana cena)
3.Do każdego zakupionego u nas towaru wystawiamy paragon fiskalny gdzie napisane są sztuki, cena i nazwa towaru, w tym przypadku jest to'wyroby srebrne pr.925' - co jest dodatkową gwarancją autentyczności srebra
Do każdego kompletu powyżej 200 zł dajemy gratis pudełeczko na komplet biżuterii. Komplet wspaniale się w nim prezentuje.
Przesyłkę pakujemy dokładając wszelkich starań aby zakupiony u nas towar nie uległ jakimkolwiek uszkodzeniom w trakcie transportu.
Jako kupujący wystawiamy komentarze pierwsi i prosimy kupujących o to samo,jest to dla nas informacja że przesyłka została dostarczona.

REGULAMIN

1. Po zakupie prosimy wypełnić formularz dostawy
2. Jeśli adres do wysyłki ma być inny jak w allegro proszę napisać w formularzy adres na który mamy wysłać przesyłkę.
3. Towar wysyłamy Pocztą Polską oraz firma kurierską DPD niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie
4. W tytule przelewu prosimy wpisać swoje nazwisko i numer aukcji
5. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.
Zespół Galeria Biżuterii 

 

 

Strona wygenerowana 2018-06-24 13:28:15, 213