Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-04-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZĄ OFERTĄ


WARUNKI OGÓLNE AUKCJI

Sprzedaż na Allegro z konta FloraiFaunapl jest realizowana przez firmę F.P.U.H. KOLMES Tomasz Żagan, 43-410 Zebrzydowice ul. Słowackiego 2a, NIP: 633-174-78-94, REGON: 240160500 z siedzibą w Zebrzydowicach, 43-410, ul. Chabrowa 4.

§1
OGÓLNE WARUNKI

1. Wszystkie zdjęcia i opisy produktów które przedstawiane są na aukcjach internetowych są naszego autorstwa bądź pochodzą od producentów i bezpośrednich dystrybutorów. Dokładamy wszelkich starań aby prezentacja naszych produktów była rzetelna. 

2. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT. Koszty przesyłki uwzględnione są na paragonie/fakturze.

3. Dostawa towaru odbywa się w wybrany i określony przez Klienta w zamówieniu sposób. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta.

§2
SPOSÓB ZAKUPÓW

Po dokonaniu zakupu prosimy o dokończenie transakcji poprzez wypełnienie formularza opcji dostawy w celu otrzymania maila systemowego (wysyłanego z naszego sklepu na adres mailowy Klienta).

§3
DOSTAWA

Zamówienia realizowane są w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty lub złożenia zamówienia w przypadku przesyłki pobraniowej. Zamówienia realizowane są w dni robocze od pn-pt. Termin dostawy w zależności od preferowanej opcji wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w max. 24h.

Zamówienia złożone w weekend realizowane są w kolejności zgłoszeń. Przybliżony czas realizacji - dwa dni robocze.

Koszt wysyłki krajowej jest jeden. Należy wybrać kwotę przesyłki spośród naszych aukcji w wybranej kategorii: przesyłka pocztowa priorytetowa lub ekonomiczna.

POCZTA POLSKA 

  • List polecony priorytetowy: deklarowany termin doręczenia do 1-2 dni robocze.

Wysyłka potwierdzana jest e-mailowo.

W przypadku niedoręczenia w ciągu 14 dni prosimy o kontakt w celu otwarcia procesu reklamacyjnego. Na życzenie podajemy nr przesyłki.

  • Paczka pobraniowa: deklarowany termin doręczenia 1-2 dni robocze.

W przypadku niedoręczenia w ciągu 7 roboczych prosimy o kontakt w celu otwarcia procesu interwencyjnego.

Wysyłka potwierdzana jest e-mailowo.

§4
WARUNKI ZWROTÓW

1. Zwrotu produktów można dokonać w ciągu 30 dni od daty doręczenia zamówienia, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Towar nie może nosić śladów użytkowania. Prosimy o wysłanie produktów w oryginalnym opakowaniu zawierającym kod kreskowy wraz z paragonem co znacznie przyśpiesza proces zwrotu, jednak brak oryginalnego opakowania lub dowodu zakupu nie jest warunkiem koniecznym do akceptacji zwrotu.
 

2. Zwrotu dokonujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM (nie paczką).

 3. Zwrot obejmuje wszystkie otrzymane od Państwa płatności dotyczące towaru, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). O zwrocie należy poinformować nas w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pocztą lub pocztą elektroniczną). Z wypełnionego przez Klienta formularza zwrotu korzystamy w trakcie realizowania otrzymanej przesyłki zwrotnej. 

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.

4. Zwrotu płatności dokonamy nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dowodu jej odesłania. Dokonany zwrot potwierdzany jest e-mailowo.

 

Przesyłkę należy nadać na adres:

Flora I Fauna

43-410 Zebrzydowice

ul.  Słowackiego 2a

 

§5
WYMIANY

W przypadku wymiany przesyłka zwrotna do Klienta leży po stronie Kupującego i wymagane jest uiszczenie dopłaty za przesyłkę w promocyjnej cenie 5 zł za przesyłkę.

Dopłaty proszę dokonać poprzez system PayU jako dopłata do transakcji lub bezpośrednio na nasze konto. Jako tytuł płatności proszę wpisać nick z Allegro oraz "wymiana"

Dane do przelewu:

F.P.U.H. KOLMES Tomasz Żagan

43-410 Zebrzydowice

Ul. Chabrowa 4

 Nr. Konta 93 1050 1083 1000 0022 9609 5884 (ING)

Prosimy NIE wkładać dopłaty do odsyłanego towaru. 

Towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być przesłany z fabrycznymi metkami, w oryginalnym i kompletnym opakowaniu zawierającym kod kreskowy. Prosimy o dołączenie paragonu. 

§6
REKLAMACJE

Jesteśmy do Państwa usług pod numerem telefonu 512 380 755 (8-17 PN-PT) lub e-mailowo [email protected] / [email protected], jeśli ta forma kontaktu jest dla Państwa wygodniejsza.

 

1. Reklamacje należy składać pod adresem [email protected] / [email protected] lub w formie pisemnej na nasz adres. Reklamacja powinna zawierać

  • imię, nazwisko, adres i adres e-mail Kupującego
  • datę zawarcia umowy
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem okoliczności uzasadniających ową reklamację

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji, zwrócimy się o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

§7
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzone dane osobowe Firma KOLMES nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom.

2. Sprawy nieuregulowane w niniejszym regulaminie, regulują przepisu Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o Ochronie Praw Konsumentów.

KORESPONDENCJA E-MAIL
Poczta elektroniczna jest obsługiwana w dni robocze od pn-pt. Odpowiadamy w ciągu 24-48h, w dni robocze.


Strona wygenerowana 2018-05-22 18:20:06, 213