Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 1
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  

Firma_Adi

 
Dla każdego, coś fajnego!

 
                  
 

WITAMY NA AUKCJACH INTERNETOWYCH

FIRMY HANDLOWEJ

ADI


Nasze dane:

Firma Handlowa ADI

NIP: 9281543718

REGON: 281377681

Adres:

ul. Boenigka 13/16

10-686 Olsztyn

 

Nr konta: 14114020040000340274177399

mBank

 

    


       Firma to w 100 % ja. Adam Dobrzański. Etatowiec, marzyciel, że kiedyś uda mi się ją rozkręcić.

       Firmą zajmuję się w czasie wolnym (czyt. po pracy na etacie, po nocach, często do białego rana), stąd cenię sobie każdego jednego klienta i do każdego podchodzę indywidualnie i z szacunkiem. Nie zawsze jestem dostępny rano  natychmiast. Jednak na pewno odpowiem na Państwa pytania w ciągu 24 godzin. Plusem natomiast jest to,że często siedzę przed komputerem wieczorem, po godzinie 18-stej. Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące aukcji, spokojnie można się ze mną skontaktować nawet wieczorem. Na moich aukcjach kieruję się przede wszystkim dobrem naszych klientów, dlatego jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, niejasności, zastrzeżenia proszę  śmiało kontaktować się ze mną, razem poszukamy rozwiązania problemu jak najbardziej dogodnego dla Państwa.

 

 

KONTAKT

[email protected]

 

tel. 664-977-811


GG:

 

ZASADY AUKCJI

 

        Na wpłatę od kupujących czekam 7 dni od daty zakupu, bądź wypełnienie w formularzu opcji dostawy przesyłki pobraniowej. Po tym terminie, ponownie wystawiam przedmiot na aukcje, a kupującemu wystawiam komentarz negatywny. W niektórych przypadkach mogę przedłużyć termin zapłaty na prośbę kupującego.

        Po wygranej aukcji proszę o wypełnienie formularza opcji dostawy. Jeżeli paczka ma być wysłana na inny adres niż podany w allegro, proszę również zaznaczyć to w formularzu opcji dostawy. Na dowodzie wpłaty proszę wpisać tylko swój LOGIN z allegro, ułatwi to identyfikację kupującego, a co za tym idzie przyśpieszy dostarczenie przesyłki.

Nie mam obowiązku posiadania kasy fiskalnej, w związku z czym nie dołączam paragonów do zakupionych towarów. Na życzenie wystawiam rachunki .

       Na terenie Olsztyna, po  wcześniejszym umówieniu się telefonicznym istnieje możliwość odbioru osobistego lub dowóz towaru do kupującego.

       Po wysłaniu paczki podaje numer jej nadania w formularzu opcji dostawy, dzięki temu możecie Państwo na bieżąco śledzić gdzie paczka się znajduje.

        Jako Kupujący komentarz wystawiam jako pierwszy.

       Jako sprzedający komentarz wystawiam jako drugi. Wystawiony przez Państwa komentarz jest dla mnie informacją, że paczka dotarła, została przez Państwa odebrana, a transakcja została zakończona bez zastrzeżeń.

 

 

OPIS AUKCJI


    Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji bez ofert.

     Na moich aukcjach staram się, aby opisać przedmioty jak najrzetelniej.

     Jeżeli towary mają jakieś wady jest to wyszczególnione w aukcji i zaznaczone czerwoną czcionką. Biorąc udział w takiej aukcji zgadzacie się Państwo na jej warunki, a towar nie podlega zwrotowi z powodu wady towaru, która została zaznaczona w aukcji.

    Wymiary podawane są z dokładnością do 2 cm. Proszę głównie o kierowanie się wymiarami podanymi na aukcji, a nie rozmiarem podanym na metce, gdyż producenci stosują różne rozmiary.

     Sprzedaję  towary, tylko takie, które aktualnie mam na magazynie. Dzięki temu wysyłka jest możliwa w ciągu 24 h po zaksięgowaniu wpłaty na konto lub wypełnieniu opcji przesyłki pobraniowej w formularzu dostawy.

    W zależności od posiadanego monitora kolor na zdjęciu może nieco się różnic.

      Moje towary są również sprzedawane z wieszaka. Może się zatem zdarzyć, że towar nie będzie posiadał oryginalnego opakowania.

 

 

WYSYŁKA

 

    Realizacja wysyłki następuje do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub wypełnienia w formularzu dostawy opcji paczki pobraniowej (dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku, bez Świąt)   Jeżeli przesyłka ma być wysłana za pobraniem proszę o taką informację w formularzu dostawy. W przypadku nie odebrania przesyłki, ponowne jej wysłanie nastąpi dopiero po zapłaceniu przelewem, łącznie z kosztami pierwszej przesyłki i jej powrotu.

    Rzeczy zakupione na kilku aukcjach wysyłam w jednej paczce. Koszty dostawy określone są w cennikach dostawy.

Paczki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej, Kurierem lub za pośrednictwem paczkomatów  Inpost.

Cennik wysyłki podany jest przy każdej aukcji w opcjach dostawy i płatności.

 

Wysyłka za granicę po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym kosztów wysyłki, wyłącznie po wpłacie na konto tylko do krajów Unii Europejskiej.

Wysyłka kurierem.

 

        Na terenie Olsztyna, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, bądź mailowym możliwy jest również odbiór osobisty, bądź dostawa towaru do Państwa domu.


ZWROT


   Zakupiony na aukcji przedmiot może być zwrócony. Poinformuj  nas , np. poprzez e-mail, o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia) Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Wypłacimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania  towaru. 

Odstąpienie od umowy kupna ? sprzedaży musi mieć jednak formę pisemną. Powinno zawierać: nazwę towaru, datę zakupu, Państwa dane, numer konta, na który mają zostać zwrócone pieniądze.  TOWAR MUSI BYĆ W STANIE NIENARUSZONYM,  NIE NOSZĄCY ŚLADÓW UŻYTKOWANIA!
W takiej sytuacji zwracamy pieniądze  za zakupiony towar + przesyłkę. Koszt przesyłki do nas ponosi kupujący.

 

WYMIANA


     W celu wymiany prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. Sprawdzę wówczas, czy dana rzecz jest na stanie. Do paczki proszę dołączyć informację na jaki kolor lub rozmiar ma być wymieniony towar. Wymiana rzeczy odbywa się na Państwa koszt. Kwotę tą należy wpłacić na konto.

 

 

REKLAMACJA

 

     W przypadku otrzymania niewłaściwego towaru (pomyłka przy pakowaniu) lub towaru niezgodnego z treścią aukcji (wada towaru)  towar należy odesłać na mój adres z informacją czego dotyczy reklamacja.

Proszę o opisanie występującej wady lub niezgodności.

    Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to ja ponoszę koszta wysyłki w dwie strony.

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!


 
 

 


Strona wygenerowana 2018-05-21 17:53:14, 213