Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-03-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 
Regulamin
 
1.  Do zakupów na moich aukcjach upoważnione są tylko osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
2.  Osoba dokonująca zakupu jednocześnie oświadcza, iż zapoznała się z niniejszym Regulaminem oraz go akceptuje, a także zna warunki korzystania z Świstaka.
3.  Ceny towarów podane na moich aukcjach są cenami wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
4.  Koszty dostawy dla poszczególnych produktów zostały podane w opisach aukcji. 
5.  Dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej K-EX. Realizacja dostaw tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i tylko w dni robocze. Możliwy jest też odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.
6.  Wysyłka towarów następuje do 5 dni roboczych od dnia:
  a. otrzymania przedpłaty na konto
  b. poinformowania nas o zapłacie przy odbiorze.
7.  Na informację od Kupującego dotyczącą sposobu realizacji zamówienia tj. sposób płatności i formę dostawy czekam 7 dni od dnia zakupu. 
8. 
Jako Sprzedający komentarz wystawiam ostatni.
9.  Po dokonaniu zakupu wysyłana jest automatycznie przez Swistak informacja zawierająca dane mojej firmy.
10. W momencie odbioru przesyłki, Kupujący ma prawo do sprawdzenia jej zawartości w obecności pracownika firmy dostarczającej.
11. W przypadku zwrotu przesyłki opłaconej (przedpłata) z powodu jej nieodebrania przez Kupującego, możliwe jest ponowne wysłanie na wniosek Kupującego po wcześniejszym pokryciu kosztów ponownego wysłania. Jeśli przesyłka powróci do Sprzedającego ze względu na fakt jej nieodebrania przez Kupującego, Sprzedawca dokona zwrotu wpłaconej należności (przedpłaty). Zwrot należności nastąpi na podane konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres Kupującego w terminie 7 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego nieodebranej przesyłki.
12.   Sposoby płatności za zakupione towary zostały przedstawione w opisach aukcji i mogą być jako:
    a.
przedpłata na konto bankowe
    b. płatne przy dostawie
    c. przy odbiorze 
13. Sposób płatności wybiera Kupujący. Dla towarów które będą wykonane na indywidualne zamówienie np. nietypowy rozmiar wymagana będzie przedpłata na moje konto.
14. Za zakupione towary wystawiam domyślnie dokument sprzedaży w postaci paragonu lub na życzenie Kupującego fakturę VAT. W przypadku konieczności wystawienia faktury VAT, Kupujący musi niezwłocznie po dokonaniu zakupu przesłać na podany poniżej adres e-mail wszystkie niezbędne dane do faktury VAT.
15. W przypadku, gdy Kupujący wybierze dowód sprzedaży fakturę VAT, upoważnia tym samym do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
16. Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności pracownika firmy dostarczającej przesyłkę.
17. W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zakupu Kupujący ma prawo odesłać przesyłkę w terminie 10 od jej otrzymania. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów użytkowania). Zwrot należności nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego przesyłki na konto bankowe Kupującego lub przekazem pocztowym na adres Kupującego.
18. Dla produktów wykonanych o właściwościach określonych przez kupującego nie obowiązuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zostaje jednak zachowane prawo do jego reklamacji, jak również zostanie udzielona gwarancja na taki produkt.
19. Wraz ze zwrotem towaru należy zwrócić oryginał dokumentu sprzedaży (paragon, faktura).
20. O zamiarze zwrotu oraz z jakiego powodu towar będzie odesłany proszę poinformować Sprzedającego poprzez niżej wymieniony adres e-mail. 

Dane firmy:
Firma Handlowo-Usługowa ARLINE Adam Rząsa
ul. Romualda Traugutta 60
37-100 Łańcut 
NIP 813-209-14-53
tel. 693-107-573
e-mail:
[email protected]
Konto bankowe:
mBank 31 1140 2004 0000 3402 6657 1517 
 
 

Strona wygenerowana 2018-05-22 09:48:23, 213