Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-03-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA FROGGER

37-100 ŁAŃCUT CETNARSKIEGO 8

ZAPRASZAMY

OD PON. DO PIĄTKU OD 09:00 DO 17:00

536-562-877
534-882-570

                                                                               

  Przesyłki łączone

Kupując na naszych aukcjach kilka przedmiotów,  za przesyłkę płacisz tylko raz *.
(maksymalna ilość jest ustalana indywidualnie w zależności od wielkości przedmiotów)
Koszt przesyłki łączonej wyraża  koszt wysyłki tego przedmiotu spośród zakupionych, którego wysyłka jest najdroższa.    (Przykładowo kupując: domek - wysyłka 15zł + klocki - wysyłka 14zł + warsztat dla dzieci - wysyłka 19zł - za wysyłkę wszystkiego płacimy raz za tą najdroższa w tym przypadku 19zł jak za warsztat).   

W przypadku przesyłek realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej ilość produktów wysyłanych w jednej przesyłce  jest ustalana indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość, wagę oraz gabaryt produktów.

* Regulacje dotyczące przesyłek łączonych i jednego kosztu wysyłki nie dotyczą pojazdów elektrycznych, skuterów elektrycznych, rowerków i trampolin.

* Regulacje dotyczące przesyłek siatek leśnych są ustalane w zależności od wagi siatki leśnej 1 rolki to jest 50 metrów, Siatki lżejsze są pakowane po 2 rolki/ 100 metrów w jednej paczce, pozostałe 1 rolka = 1 przesyłka.
Informacji dotyczącej kosztów przesyłki udziela BOK [email protected]

                                                                         

KONTO DO WPŁATY

 

42 1020 4391 0000 6602 0108 5885 (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.) 


 

REGULAMIN

1&
1a.Po zakupie prośmy o dokładne wypełnienie formularza który otrzymujeciepaństwo na własnej skrzynce emaila potwierdzającego chęć zakupu, informację z wyborem formy płatności tj. czy płacą państwo przelewem na konto czy też za pobraniem.
 

2a.Informajęna temat innego adresu do korespondencji należy zaznaczyć i uzupełnić w formularzu lub przesłać e-maila z danymi do wysyłki przedmiotu.

3a.Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy DPD lub K-EX po wysyłce otrzymujecie państwo numer listu przewozowego i na tej podstawie możecie państwo sprawdzić wktórym miejscu znajduje się państwa paczka na stronie w/w przewoźników.Kupujący zobowiązany jest sprawdzić otrzymaną przesyłkę w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia towaru w transporcie podstawą reklamacji jest sporządzony z kurierem protokół szkody. Bez sporządzenia protokołu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

4a.Zobowiązujemysię do finalizacji transakcji maksymalnie do 14 dni roboczych  od daty potwierdzenia transakcji  przez kupującego ( czyli zaksięgowaniepieniędzy na koncie lub informacja o pobraniu).

5a.F.H.U Frogger  zastrzega sobie  prawo odstąpienia od umowy jeżeli nie może on spełnić świadczenia z tego powodu że przedmiot świadczenia jest nie dostępny: wykonanie tego prawa powinno nastąpić niezwłocznie ? nie później niż 30 dni od zawarcia umowy, nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej z tego tytułu.

6a. Przed wystawieniem komentarza negatywnego skontaktuj się z nami gdyż każdy problem jesteśmy w stanie rozwiązać. 

7a.  Towar, który oferujemy jest towarem nowym lub powystawowym informacja taka widnieje na aukcji, jeżeli jest to towar powystawowy wówczas  jest on sprawdzony, sprawny, może nosić delikatne (otarcia,wgniecenia, zarysowania, mogą być pudełka zamienne), związane z magazynowanie lub transportem które w żadensposób nie przeszkadzają w użytkowaniu produktu. Wszelkie naprawy wykonujemy wnaszym serwisie w Polsce.

8a. Sprzęt korporacji Medion może nosić nazwy
Tevion, Micromaxx, Pro2, Delta, Inotec, Lifetec, Quigg.

9a. Sprzęt firmy Clatronic AEG jest towarem powystawowym chyba że aukcja allegro stanowi inaczej.

10a. F.H.U Frogger zastrzega sobie prawo że przedmioty z grupy maszyny do szycia odtwarzacze dvd, magnetowidy, nagrywarki, tunery satelitarne mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanychna zdjęciach znakami graficznymi  na aukcji oraz piloty mogą być nie oryginalny tylko uniwersalne.

11a. Uszkodzony sprzęt reklamujący dostarcza do serwisu gwaranta osobiście lub przesyłką na własny koszt a Gwarant tj. FHU Frogger ponosi koszty odesłania sprzętu reklamującego w przypadku reklamacji uznanych za uzasadnione.

ZWROTY  I REKLAMACJE

 2&

1a Zgodnie z Kodeksem Cywilnym i obowiązującą ustawą przy zakupach poza lokalem przedsiębiorstwa konsument ma prawo ustąpić od umowy w terminie 10 dniowym składając stosowne oświadczenie woli o rezygnacji na piśmie (podpisana faktura imienna), przy braku stosownego oświadczenia zwrot nie zostanie przyjęty.

2a  Oddawany przedmiot musi zostać do nas dostarczony z nienaruszoną plombą gwarancyjną, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

3a  Zwrot pieniędzy nieobejmuje przedmiotów z uszkodzeniami mechanicznymi lub innymi wadami (w takim przypadku należy skorzystać z prawa reklamacji).

4a  Koszty przesyłki  nie są refundowane.

5a  Klient jestodpowiedzialny za dostarczenie zwrotnej przesyłki w stanie nienaruszonym.

6a  Do sprawdzeniatowaru przystępujemy w ciągu do 14-tu dni roboczych od momentu otrzymaniaprzesyłki.

7a  Jeśli otrzymamyprzedmiot i będzie on odpowiadał w/w warunkom to odeślemy pieniądze za towar nawskazane konto.

8a  Jeśli przysłany przedmiot nie będzie odpowiadał w/w warunkom to pieniędzy nie zwracamy, a towar odsyłamy na koszt kupującego.

9a  Zwroty/reklamacje proszę wysyłać na adres : 37-100 Łańcut ul.Piekarska 3  .

 

Aby uwzględnić zwrot musimy otrzymać:

  1.  Zakupione produkty wraz z oryginalnym opakowaniem

  2.  Informację o nazwie użytkownika: imię, nazwisko, nick itd.
  3.  Numer konta bankowego wraz z danymi właściciela rachunku dozwrotu towaru.

4. Licytując przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się na powyższe  warunki, kwestie które nie reguluje w/w regulamin powinny być rozwiązywane w dobrej wierze zgodnie z poszanowaniem społeczno-gospodarczych zasad współżycia społecznego.ZAPRASZAMY PO ODBIÓR OSOBIŚCIE POD ADRESEM 


Firma Handlowo-Usługowa
FROGGER
37-100 ŁAŃCUT CETNARSKIEGO 8

NIP 815-170-02-83 

 

NA KAŻDY PRODUKT KLIENTOTRZYMUJE GWARANCJĘ NA PODSTAWIE FAKTURY IMIENNEJ

FAKTURA VAT NA ŻYCZENIE 

 

POZDRAWIAMY

ZESPÓŁ FIRMY FROGGER


DZIAŁ SPRZEDAŻY SIATKI LEŚNEJ I OGRODZENIOWEJ FROGGER  - 534-882-570


Strona wygenerowana 2018-04-26 02:15:12, 213