Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-05-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Szanowni Państwo !


Z Przyjemnością prezentujemy Państwu kolekcje oświetlenia EUROSTAR   której jesteśmy właścicielem i zarazem jedynym bezpośrednim importerem. Jesteśmy firmą która jest od wielu lat ściśle związana z branżą oświetleniową. Nasze kolekcje cieszą się ogromnym powodzeniem  na Polskim rynku. Lampy produkowane są pod stała kontrolą jakości przez naszą firmę, z najlepszych materiałów i komponentów . Zapraszamy do współpracy odbiorców detalicznych hurtownie oraz sklepy. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz obsługę na najwyższym poziomie.  

 

 

 

Prosimy o przemyślane zakupy.

 

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji


email : [email protected]

tel. 609 773 773 

GG : 1512573


Prosimy o podpisywanie wiadomości mailowych pełnym imieniem, nazwiskiem oraz nickiem z allegro. Na wiadomości niepodpisane nie odpowiadamy, a umieszczone w nich informacje nie będą przez nas respektowane. Przed zadaniem pytania sprawdź czy odpowiedź na nie nie znajduje się w regulaminie.

Na maile odpowiadamy najpóźniej w ciągu 48h. 

Jeśli dokonujecie Państwo z nami ustaleń telefonicznych prosimy o potwierdzenie ich drogą mailową, w przeciwnym wypadku nie będą przez nas respektowane.


ZMIANA ADRESU WYSYŁKI:

O zmianie adresu wysyłki prosimy poinformować nas bezzwłocznie po dokonaniu zakupów przez Formularz dostawy.


WPŁATA:

Wpłaty prosimy dokonywać na konto:

Citibank  nr: 15 1030 0019 0109 8530 0038 9793 Firma :

 Eurostar Sp. z o.o.

 Goławin 53c

 09-150 Czerwińsk nad Wisłą

 Polska

 

W tytule przelewu prosimy umieścić wyłącznie nick . Brak tej informacji opóźni realizację zamówienia.

Opłaty za przesyłkę podane są w opisie każdej aukcji. Przy zakupie jednorazowo więcej niż 10 szt  ( nie dotyczy oświetlenia punktowego - oczek )  przedmiotów koszty przesyłki ustalamy indywidualnie.

Na wpłaty za zakupy czekamy 7 dni. Po upływie 7 dnia zakupy zostają anulowane,a my występujemy do serwisu o zwrot prowizji.

Do zakupów dołączamy paragon. Jeśli życzą sobie Państwo fakturę prosimy o poinformowanie nas o tym e-mailem przez Formularz dostawy i podanie w nim numeru NIP i dokładnych danych, na które ma zostać wystawiona faktura.


WYSYŁKA:

Towar wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Nauczeni doświadczeniem nie uznajemy dowodów wpłaty przysłanych nam drogą mailową PDF

Nie realizujemy przesyłek poza granice naszego kraju.

Paczki kurierskie wysyłane są w opakowaniu kartonowym.

Wysyłkę realizujemy zazwyczaj maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymania informacji o wyborze przez Państwo wysyłki pobraniowej. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji.Reklamacje zawartości przesyłki będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu szkody.

Jeśli nie otrzymacie Państwo paczki w ciągu 5 dni prosimy o kontakt z nami. 


KOMENTARZE:

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Z tego powodu prosimy o wystawienie komentarza po otrzymaniu zakupionego przedmiotu. Jest to dla nas informacja, że towar dotarł do Państwa.

Twoja opinia jest dla nas ważna, jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do przebiegu transakcji skonsultuj je z nami, na pewno dojdziemy do porozumienia, unikając wystawiania sobie pochopnych komentarzy.

Jako sprzedający wystawiamy komentarz zwrotny. Komentarze wystawiamy zbiorowo, najczęściej raz na 2 tygodnie, dlatego prosimy o cierpliwość.


ZWROTY I REKLAMACJE:

Przed podjęciem jakichkolwiek kroków w związku z reklamacją lub zwrotem prosimy o kontakt mailowy (prosimy podać nick)  bądź tel., wspólnie postaramy się rozwiązać zaistniały problem.

 

adres zwrotów : 


Eurostar Sp. z o.o. 

ul. Towarowa 1 ( magazyny centralne )

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki 


Reklamacja jest ważna 24 miesiące od dnia zakupuOpcja 'Kup Teraz' daje kupującemu prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi dotrzeć do nas w stanie nienaruszonym. Do przesyłki musi być dołączony dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży. Kupujący uiszcza opłatę za przesłanie towaru do Sprzedającego. Sprzedający zwraca Kupującemu wyłącznie cenę sprzedaży towaru na rachunek wskazany przez Kupującego (po otrzymaniu zwrotu Sprzedający ma 5 dni roboczych na dokonanie przelewu). Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

W przypadku otrzymania towaru wadliwego lub niezgodnego ze specyfikacją Klient ma prawo do jego wymiany bądź zwrotu pieniędzy.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.


WZIĘCIE UDZIAŁU W NASZYCH AUKCJACH JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU

 


 


Strona wygenerowana 2018-05-27 22:19:30, 213