Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-09-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O FIRMIE

EMA-MEDIC bis jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Troge Medical GmbH Hamburg - Germany. Zajmujemy się sprzedażą od 2009 roku.

Sprzedajemy produkty hurtowo i detalicznie.

Produkty medyczne są NOWE objęte 24 miesięczną gwarancją.

REGULAMIN


1. W przypadku, gdy zakupiony u Nas towar nie spełnia Państwa oczekiwań możecie go zwrócić w terminie 14 dni od daty odebrania w stanie "nienaruszonym". Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy mają Państwo kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru wyłącznie listem poleconym.

W oryginalnym pudełku wraz z dokumentem zakupu. Towar noszący ślady użytkowania, będzie odsyłany do Kupującego na jego koszt. Pieniądze za towar podlegający zwrotowi przelewamy zawsze na konto bankowe. Warunkiem otrzymania zwrotu należności za towar jest jego odesłanie do siedziby Naszej firmy. Zwrotowi podlega wyłącznie kwota za zakupiony towar oraz przesyłkę do klienta. W przypadku chęci zwrotu towaru koszt przesyłki powrotnej ponosi kupujący.

 

2. Przy dokonywaniu wpłaty na konto bankowe proszę koniecznie podać NICK ALLEGRO w tytule przelewu.

 

3.Przy wyborze wysyłki poleconej ekonomicznej termin otrzymania jest dłuższy od wysyłki poleconej priorytetowej.

 

4. W przypadku braku informacji w formularzu allegro o kolorach lub wzorach zakupionych produktów - wysyłamy losowo dobrane produkty.

 

5. Po dokonaniu zakupu przedmiotu poprzez wygranie licytacji lub skorzystanie z opcji ?Kup teraz? czekamy 7 dni na informację od Kupującego na temat formy płatności oraz dostarczenia przedmiotu aukcji. Po upłynięciu tego terminu aukcję uznajemy za nieważną. Zwracamy się z prośbą do zespołu allegro o zwrot prowizji oraz wystawiamy negatywny komentarz Kupującemu.

 

6. Na wpłatę za zakupiony u Nas towar czekamy 14 dni od chwili potwierdzenia chęci zakupu. Po upłynięciu tego terminu wnosimy do zespołu allegro o zwrot prowizji i aukcja zostaje unieważniona.

 

7. Niniejszy regulamin stanowi podstawę do zawierania transakcji między Naszą firmą, a każdym kupującym. W momencie wzięcia udziału w którejkolwiek z naszych aukcji z licytacją, bądź zakupie produktów z Naszej oferty poprzez skorzystanie z opcji ?Kup teraz? akceptują Państwo treść powyższego regulaminu.

 

8. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail oraz telefonem.

 

 

WYSYŁKA I ZWROTY

 

1. Wszystkie towary zakupione na Naszych aukcjach wysyłamy za pośrednictwem firmy Kurierskiej, Poczty Polskiej lub Inpost.

 

2. Po zaksięgowaniu na Naszym koncie środków za zakupiony przedmiot lub odnotowaniu wpłaty od Kupującego po skorzystaniu z opcji ?płacę z allegro? czekamy na wybór formy dostarczenia przedmiotu aukcji. Po dokonaniu wyboru wysyłamy przedmiot w przeciągu 1-2 dni roboczych na wskazany przez Kupującego adres. Nie dokonanie wyboru dostarczenia towaru zdecydowanie przedłuży finalizację transakcji. W przypadkach niektórych towarów czas wysyłki może być różny. Informację taką podajemy w parametrach aukcji.

 

3. Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym. Prosimy o kontakt w takim przypadku!

 

4. Koszty wysyłki podane są zawsze w treści każdej z Naszych aukcji. Paczki które przygotowujemy do wysyłki są zawsze starannie i solidnie zapakowane. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z paczką przy jej odbieraniu np. pudełko bądź folia jest naderwana, prosimy sprawdzić taką przesyłkę w obecności kuriera. Gdyby okazało się że towar który Państwo otrzymali jest wadliwy, bądź uszkodzony należy koniecznie wypełnić formularz reklamacyjny który kurier powinien mieć zawsze przy sobie.


5. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

 

6. Przy zakupie kilku przedmiotów na Naszych aukcjach koszt wysyłki jest tylko jeden. Przy zakupie kilku produktów (o różnych gabarytach) prosimy w sposobie dostawy o wybranie kuriera 48.

 

7. Nie wysyłamy za pobraniem

 

8. Każdy klient od momentu otrzymania paczki ma możliwość jego zwrotu w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie go na swój koszt (wyłącznie listem poleconym) na adres naszej firmy:

 

PHU EMA-MEDIC bis
ul. Skierki 18
87-100 Toruń

 

9.Towar nie może nosić śladów użytkowania. Musi być zwrócony nieużywany w oryginalnym opakowaniu z wszystkimi dokumentami (dokładnie taki jaki go Państwo otrzymali). Po otrzymaniu przesyłki i zweryfikowaniu stanu zwracanego produktu zwracamy wpłacone przez Państwo środki na podane konto bankowe (nie wysyłamy pieniędzy przekazem) do 14 dni od odbioru paczki. Zwrotowi podlega wyłącznie kwota za zakupiony towar. Nie zwracamy poniesionych kosztów za przesyłkę do klienta oraz kosztów odesłania do Nas.

 

 

GWARANCJA I REKLAMACJE

 

1. Na produkty udzielana jest 24 miesięczna gwarancja. Okres ten liczony jest od dnia zakupu artykułu. Ważne, aby po nabyciu zachować dowód zakupu, (jak również kartę gwarancyjną - jeśli jest dołączona). Są to dokumenty wymagane do zrealizowania gwarancji.

 

2. Informację o gwarancji podajemy zawsze w treści aukcji

 

3. Firma ?EMA-MEDIC bis? nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru powstałe z winy Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub Inpost. Każdy przedmiot przed wysyłką do Kupującego jest starannie sprawdzony oraz należycie zabezpieczony. Zawartość paczki należy sprawdzić w obecności kuriera lub listonosza, a w przypadku ewentualnego uszkodzenia spisać protokół wraz z dostawcą przedmiotu. W innym wypadku reklamacja nie będzie przez nas uwzględniona.

 

4. W przypadku Poczty Polskiej czas rozpatrzenia reklamacji jest wydłużony. Reklamację możemy składać dopiero po 14 dniach od momentu wysłania paczki.

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Wszelkie prawa do zawartości aukcji użytkownika ?TROGE-POLSKA? są zastrzeżone. Żadna z elementów aukcji użytkownika ?TROGE-POLSKA?, a w szczególności zdjęcia, grafika, teksty, nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana bez uprzedniej zgody właściciela. Wszelkie próby naruszania własności użytkownika ?TROGE-POLSKA? będą kierowane na drogę sądową po uprzednim poinformowaniu sprawcy.

 

Zapraszamy do zakupów


Strona wygenerowana 2018-05-22 16:28:15, 213