Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-06-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji 
                          GG: 48866904                    e-mail : [email protected] 

 

 

 

 

 

WITAMY NA AUKCJACH NASZEJ FIRMY

 

Kupując u nas masz pewność, że kupujesz w legalnie działającej firmie. Jesteśmy bezpośrednim importerem większości sprzedawanych przez nas przedmiotów, dlatego możemy pozwolić sobie na bardzo atrakcyjne ceny !!!

 

Zapraszamy do współpracy !!!

 

Regulamin ElektraShopping

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku

w godz. 11-16

 

pytania oraz zamówienia można składać całodobowo przez 7 dni w tygodniu

na każde zapytanie e-mail postaramy się odpowiedzieć do 24h (w dni robocze)

 

 

UDZIAŁ W NASZYCH AUKCJACH

 

Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową - nie ma możliwości odbioru osobistego !!!

 

1. Przed licytacją proszę o dokładne zapoznanie się z opisem ponieważ nie odwołujemy ofert i nie negocjujemy warunków sprzedaży po zakończeniu aukcji ! W razie wątpliwości proszę o wcześniejszy kontakt.

 

2.Zdjęcia załączone do aukcji są naszego autorstwa i przedstawiają zawsze faktycznie sprzedawany przedmiot.

 

3. Opis sprzedawanych przedmiotów odzwierciedla ich faktyczny stan.

 

4.Osoby mające mniej niż 5 pozytywnych komentarzy, posiadające konto 'JUNIOR' oraz konto bezpełnej aktywacji prosimy o wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia zakupu oraz finalizacji zamówienia.

 

5. W sytuacjach gdy po zakończeniu aukcji brak kontaktu i płatności ze strony Kupującego (przez 7 dni) - wystawiamy negatywny komentarz, oraz zgłaszamy procedurę zwrotu prowizji.

 

6. Maile proszę koniecznie wysyłać zwrotnie - pozwoli to zachować ciągłość korespondencji i zidentyfikować nadawcę.

 

7. Wszystkie maile proszę koniecznie podpisywać loginem (nickiem) z ALLEGRO !

W przypadku kiedy zawarłeś już z nami umowę kupna-sprzedaży prosimy o podpisywanie się danymi adresowymi (przyspieszy to odnalezienie Państwa w naszym wewnętrznym systemie).

 

8. Jeśli w aukcji jest możliwość wyboru koloru przedmiotu prosimy o informację odnośnie wybranego koloru bezpośrednio po zakupie lub w formularzu opcji dostawy - brak takiej informacji spowoduje losową wysyłkę koloru.

 

9. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.

 

10.Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia z przyczyn losowych ( w uzasadnionych przypadkach, gdy realizacja zamówienia nie jest możliwa informujemy niezwłocznie kupującego i dokonujemy natychmiastowego zwrotu gotówki).

 

ROZLICZENIA

 

1. Płatności przyjmujemy za pośrednictwem PayU lub poprzez tradycyjny przelew bankowy.

 

2.Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych, dopuszczamy wyjątkowe sytuacje, ale muszą one być wcześniej ustalone z nami telefonicznie.

 

3. Jeżeli w w/w czasie opłata nie wpłynie na nasze konto i nie będzie w tej sprawie żadnego kontaktu od kupującego, transakcja zostanie przez nas anulowana a następnie wyślemy od Allegro Formularz Zwrotu Prowizji (FZP) w celu odzyskania poniesionych kosztów, zaś Kupujący otrzyma od nas negatywny komentarz.

 

4. Koszt przesyłki uwzględniony jest na każdej aukcji. W razie chęci zakupu większej ilości przedmiotów prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnych kosztów przesyłki.

 

5. Wszystkie dane potrzebne do przelewu - w tym numer konta i dane adresowe - umieszczone są w mailu wysyłanym przez Allegro po zakończeniu aukcji.

 

6. w tytule przelewu koniecznie prosimy o umieszczenie nicku, numeru aukcji i nazwy przedmiotu.

 

7. Każdorazowo na zakupiony towar wystawiamy rachunek. Nie wystawiamy faktur VAT.

Do każdego przedmiotu dołączamy także warunki gwarancji.

 

 

WYSYŁKA

 

1. Towar jest zawsze dokładnie sprawdzany przez nas przed wysyłką - wysyłamy wyłącznie przedmioty w stanie zgodnym z opisem z aukcji.

 

2. Towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania na naszym koncie wylicytowanej kwoty powiększonej o koszty wysyłki. W przypadku płatności Allegro towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od chwili poinformowania nas przez Allegro o dokonaniu zapłaty.

 

3. Przy wysyłce towarów korzystamy z usług Poczty Polskiej, jeśli życzą sobie Państwo nr nadania prosimy o taką informację mailem.

 

4. WAŻNE: Jeżeli przesyłka ma zostać przesłana na adres inny niż podany na Allegro, proszę nas o tym poinformować przed wysłaniem. (formularz)

 

W trosce o bezpieczeństwo, informację o zmianie adresu przyjmujemy wyłącznie z adresu e-mail podanego w allegro, aby zapobiec sytuacji podszywania się złodzieja pod Klienta i próby wyłudzenia towaru.

 

5. W sytuacji, w której przesyłka trafi pod niewłaściwy lub nieaktualny adres, ewentualnie nie zostanie odebrana, koszt zwrotu i ponownej wysyłki ponosi Kupujący.

 

KOMENTARZE

 

1. Sprzedając - komentarz wystawiamy jako drudzy w ciągu 7 dni od otrzymania komentarza od kupującego.

 

2. Kupując - komentarz wystawiamy jako pierwsi, niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki.

 

PRZED PRÓBĄ WYSTAWIENIA KOMENTARZA NEGATYWNEGO LUB NEUTRALNEGO PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT CELEM WYJASNIENIA - JESTEŚMY ZAWSZE OTWARCI NA POROZUMIENIE PONIEWAŻ DBAMY O WIZYTÓWKĘ NASZEJ FIRMY

 

 

REKLAMACJE/ZWROTY

 

1. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie lub zniszczenie przesyłki przez Pocztę Polską. Od momentu przekazania przesyłki w ręce pracowników PP wszystkie problemy wynikające z losów przesyłki po nadaniu, załatwiane są zgodnie z regulaminem reklamacji PP, na podstawie informacji od Klienta o zaistnieniu konieczności jej złożenia.

 

2. W przypadku zgłoszenia nam sytuacji zniszczenia lub niedostarczenia  przesyłki zgłaszamy problemów Urzędzie Pocztowym. Zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej możemy taką reklamacją zgłosić najwcześniej po 14 dniach od nadania przesyłki - jeśli więc do tego czasu przesyłka nie dotarła do Ciebie - zawiadom nas, a my jak najszybciej złożymy odpowiednią reklamację.

 

3. Zgodnie z ustawą z dnia 2.03.2000 o ochronie praw konsumentów (Dz.U.z 2000r.Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami), kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Warunkiem jest odesłanie go do nas przesyłką pocztową na swój koszt (nie przyjmuję przesyłek za pobraniem ! ).

Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu na wskazane mailem przez Kupującego konto bankowe. Powyższe dotyczy tylko transakcji poprzez 'KUP TERAZ'.

 

4. W przypadku zwrotu lub reklamacji towaru prosimy o dołączenie do przesyłki odpowiedniego formularza, który otrzymają Państwo od nas na maila poi wcześniejszym kontakcie oraz oryginału rachunku.

 

5. W przypadku zwrotów reklamacyjnych koszty wysyłki do nas pokrywa Kupujący, jeśli reklamacja jest uzasadniona sklep ElektraShopping ponosi koszty wysyłki powrotnej naprawionego/wymienionego przedmiotu - reklamowany sprzęt musi być odesłany wraz z oryginalnym rachunkiem - PROSIMY O JEGO NALEŻYTE PRZECHOWYWANIE.

 

6. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni roboczych.

W przypadku odsyłania przedmiotu do producenta czas ten może ulec wydłużeniu jednak są to sporadyczne przypadki i informujemy kupującego na bieżąco o przebiegu reklamacji.

 

7. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne produktów, uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użytkowania przedmiotu.

 

 

Złożenie zamówienia stanowi jednocześnie potwierdzenie, iz Kupujący zapoznał się z postanowieniami niniejszego regulaminu oraz, że je akceptuje.

 

 

 

Sklep ElektraShopping zobowiązuje się do przestrzegania praw o ochronie danych osobowych kupujących zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.1997 nr 133 poz.883).

 

 

 

 

USTAWA O PRAWACH AUTORSKICH:

Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994/24/83) za naruszanie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez naszej zgody grozi grzywną oraz karą pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art.115.1).

 


Strona wygenerowana 2018-05-26 04:47:44, 213