Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-03-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Ogólne postanowienia:

 

1. Niniejszy regulamin określa warunki dokonywania zakupów w serwisie Śwista.pl na koncie : ELBIT_SKLEP

2. Sprzedawcą jest: ELBIT Łukasz Biedrzycki z siedzibą w Chrzczonowice 46, 96-111 Kowiesy, NIP: 8361847650, REGON: 101560979.

3. Wszystkie ceny podane w ofercie są cenami brutto.

 

Realizacja zamówienia, dostawa:

 

1. Orientacyjny czas realizacji zamówienia podany jest na karcie produktu. Przez czas realizacji zamówienia rozumie się okres od momentu złożenia kompletnego zamówienia, a także - w przypadku wyboru przez kupującego jednej z form płatności z góry - należycie opłaconego, do momentu wysłania zamówienia przez sprzedającego. Zamówienia realizowane i wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

2. W przypadku opóźnień w doręczeniu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: [email protected]

3. Każda przesyłka jest starannie pakowana przed wysyłką. Prosimy jednak o sprawdzenie stanu paczki w momencie jej odbioru od kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki należy sporządzić odpowiedni protokół w obecności kuriera.

4. Tylko na podstawie protokołu można reklamować towar uszkodzony w transporcie.

 

Gwarancja:

 

 1. Wszystkie sprzedawane na naszych aukcjach produkty są nowe i objęte gwarancją.

2. Dokumentem niezbędnym do przyjęcia gwarancji jest dowód zakupu produktu ( rachunek, paragon, faktura).

3. Zawsze gdy chcesz skorzystać z gwarancji, w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami wysyłając maila pod adres: [email protected]

 

Odstąpienie od umowy (zwrot towaru):

 

1. Przed przystąpieniem do zwrotu kupionego towaru, prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

2. Każdemu klientowi, który dokonał zakupu w celu nie związanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową przysługują prawa i obowiązki, o których mowa z Ustawie z dnia 2 marca 2000 r.  o ochronie    niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpiecznych, jak również w Ustawie z dnia 27 lipca 2007 r. o szczególnych warunkach sprzedaży i    zmianach w kodeksie cywilnym.

3. Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

4. Zwracany towar musi być niezniszczony, kompletny i nie może nosić śladów użycia. Musi zostać dostarczony w niezniszczonym opakowaniu wraz z kompletem załączonych akcesoriów.

5. Zwrot towaru należy dokonać na adres: Łukasz Biedrzycki, Chrzczonowice 46, 96-111 Kowiesy.

6. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

7. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek nadanych ?za pobraniem? w ramach zwrotu, jeżeli obie strony nie ustaliły tego przed nadaniem paczki.

 Strona wygenerowana 2018-05-27 05:52:25, 213