Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-21, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


PHU LASER działa na rynku od 1998 roku, jak firma profesjonalnie zajmująca się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Od roku 2009 rozszerzyliśmy działalność o odzież niemowlęcą i dziecięcą i w ten sposób powstał DzieckaStyl.pl.
Inspiracją do tego typu działalności byli i cały czas są, nasi Synowie. Dzięki Nim wiemy, jak trudno jest być Rodzicem, ale jednocześnie ile dumy i satysfakcji, przynosi nam, Ich radość i uśmiech na twarzach. Rozumiemy potrzeby Rodziców, a wiedząc czego pragną nasze Pociechy, każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie w szczególny sposób z niebywałą dbałością o detale, a przede wszystkim kulturalnie, wszystko po to, aby czuł się dobrze i swobodnie.
Strona DzieckaStyl.pl jest bardzo czytelna, jasna i przejrzysta, tak aby każdy Klient w prosty i szybki sposób wybrał produkty, którymi jest zainteresowany.
Odzież, którą sprzedajemy, pochodzi od polskich producentów i posiada wszelkie pozytywne normy bezpieczeństwa oraz certyfikaty, przyjazne dla Dzieci.
Serdecznie zapraszamy na zakupy i dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, bo zadowolony Klient to nasza duma i radość.
DzieckaStyl.Pl

Allegro:
DzieckaStyl_pl
LASER-Sklep

INFORMACJE OGÓLNE
Po dokonaniu zakupów, proszę określić sposób płatności ( wpłata na konto czy płatność przy odbiorze). Z uwagi , iż cenimy sobie czas naszych Klientów przesyłki nadajemy wyłącznie jako polecony priorytet pocztą polską, dlatego, aby do maksimum zredukować czas oczekiwania na przesyłkę i szybko cieszyć się zakupionym towarem.
KOSZTY WYSYŁKI

- LIST POLECONY PRIORYTETOWY 9 zł
- PACZKA POLECONA PRIORYTETOWA 13 zł
- POBRANIE PRIORYTETOWE PŁATNE PRZY ODBIORZE 16zł.

-list polecony ekonomiczny - na prośbe Klienta

W skład kosztów przesyłki wchodzą: znaczki, opakowanie, oklejanie, transport do Urzędu Pocztowego.

CZAS DOSTAWY
Na czas otrzymania przesyłki składają się :

- Dokonanie wpłaty przez Klienta (do 7 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia). Po upłwyie tego czasu i braku wpłaty, zamówienie zostaje anulowane, chyba, że  Klient , JUŻ W CHWILI SKŁADANIA ZAMÓWIENIA , wyśle mailem informację z prośbą o wydłużenie tego czasu.
- Zaksięgowanie wpłaty przez firmę i wysyłka towaru (do 72h od momentu wpłynięcia należności na konto),
- Dalsze czynności to czas potrzebny Poczcie Polskiej na dostarczenie przesyłki.
- Przesyłki pobraniowe wysyłamy do 24h od chwili złożenia zamówienia.


ZWROTY / WYMIANY
W przypadku, gdy zamówiony towar nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, można go zwrócić / wymienić w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Odzież nie może nosić śladów używania (zapachy, perfumy, plamy, itp. ), musi posiadać oryginalne metki. Na wskazane przez Państwa konto zwracamy należność za dokonane zakupy, pomniejszoną o koszta przesyłki. Zwracany towar należy odesłać (na własny koszt) listem poleconym (ekonomicznym, lub priorytetowym) na wskazany przez nas adres.
Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych !!!
W przypadku wymiany należy wykonać te same czynności jak w przypadku zwrotu (chodzi o odesłanie nam towaru), a także wpłacić wskazaną kwotę na konto firmy, tytułem ponownej zapłaty za następną przesyłkę z nowym towarem oraz ewentualną dopłatę. Wszelkie pozostałe informacje, w przypadku wymiany, takie jak dopłata, nadpłata, opłaty pocztowe, wyjaśniamy drogą mailową

Mamy nadzieje, że współpraca bedzie pomyślna i bezproblemowa.

www_dzieckastyl_pl


Strona wygenerowana 2018-05-24 22:07:50, 213