Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 


tel.:  535-688-088
e-mail : [email protected]KONTAKT:


 W mojej ofercie znajdziecie Państwo artykuły i akcesoria RTV, AUDIO/VIDEO , komputerowe i foto. Towar może mieć uszkodzone opakowanie lub może być bez opakowań. Na towar udzielam 3 miesięcznej gwarancji.

Wysyłka zamówionego towaru odbywa się w tym samym lub następnym dniu od pojawienia się pieniędzy na moim koncie bankowym. zakupiony towar można otrzymać za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub odebrać osobiście.


Wysyłka towaru Pocztą Polską odbywa się od poniedziałku do piątku (oprócz dni wolnych od pracy) około godz. 9.00.


Nie wysyłam towaru w soboty, niedziele i święta.


Zastrzegam sobie możliwość niedotrzymania terminu o którym mowa powyżej w przypadku bardzo dużej ilości zamówień lub zaistnienia innych przypadków losowych. W takiej sytuacji przesyłka zostanie wysłana w następnym dniu roboczym.


Nie ponoszę odpowiedzialności za błędy i niedopatrzenia firm spedycyjnych oraz przedłużanie się terminów doręczeń spowodowanych przez nierzetelność tychże firm.


Gdy paczka zaginie na poczcie :


Zwrot pieniędzy jest możliwy po uznaniu reklamacji przez Pocztę Polską - po 14 dniach roboczych od wysyłki można złożyć reklamację, czas rozpatrywania reklamacji wynosi 30 dni przypadku wrócenia przesyłki do mnie i rezygnacji klienta z zakupu zwrot należności zostaje potrącony o koszty wysyłki, zwrotu do nadawcy przesyłki.

 


Strona wygenerowana 2018-05-28 04:09:41, 213