Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Witamy serdecznie na naszych aukcjach! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected] 

 

REGULAMIN ZAKUPÓW:

1. Zamówienia są realizowane przez CottonandLight Joanna Łopuszańska, skrytka pocztowa 59, 02-794 Warszawa. Podane ceny są wartościami brutto zawierającymi podatek VAT.
2. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego  regulaminu.
3. W przypadku braku towaru w magazynie klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia, w takim przypadku klient  ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia od umowy) - jest to spowodowane  sprzedażą towarów również stacjonarnie w sklepie.

4. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od  umowy), lub opóźnienia w jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych. 

5. Do każdej przesyłki dołączona jest na życzenie faktura VAT oraz wymagane przepisami instrukcja i certyfikat. 

6. Należności za zamówione towary regulowane są przy odbiorze (za pobraniem) lub  w formie przedpłaty przelewem. 

7. Należność w formie przedpłaty należy uregulować przelewem na konto pelmo1: 

CottonandLight Joanna Łopuszańska, 

Skrytka pocztowa 59,   02-794 Warszawa 

NUMER KONTA: 07 2490 0005 0000 4001 0009 5961 

 

8. Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać swój login allegro (nazwa użytkownika) oraz numer aukcji. 

9. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie zaksięgowania wpływu środków na konto pelmo1 

10. Towary zamówione i zapłacone/za pobraniem do godziny 10 wysyłamy w tym  samym dniu. Zamówienia po godzinie 10 realizowane są w następnym dniu  roboczym (po wcześniejszym zaksięgowaniu wpłaty).

11. Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży jest dzień odbioru przesyłki.

12. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego  prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres firmy  CottonandLight. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.

13. Wszystkie zdjęcia zawarte na aukcjach Cotton an Light są zdjęciami poglądowymi towaru.

14. Istnieje możliwość wystąpienia niewielkich skaz fabrycznych, ponieważ cotton balls są wyrabiane ręcznie. Wszystkie małe wgniecenia i odkształcenia powstałe w czasie transportu są łatwe do usunięcia i nie są powodem do reklamacji. 

15. Klient obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń.
16. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.


Strona wygenerowana 2018-05-27 22:05:16, 213