Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O nas

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. galanterię damską polskich producentów. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny. Proponowana oferta jest na bieżąco poszerzana o nowy wysokiej jakości asortyment zgodny z trendami danego sezonu.

Dużą wagę przykładamy do obsługi klienta i jak najszybszej realizacji zamówienia. Z naszej strony możemy zapewnić, iż wszystkie zamówione towary zostaną wysłane w  terminie do 24 godzin przez 7 dni w tygodniu ( za wyjątkiem świąt ).

W razie pytań pomocą służy nasza konsultantka :

Telefony : 504 064 998 , 91 88 66 150

mail: catchmarek2012(at)gmail.com

Do każdej transakcji wystawiam rachunek lub na żądanie fakturę VAT.

Dane adresowe:

P.H.U. INFOEST Hubert Kielmas
ul. Zawadzkiego 96/4
71-246 Szczecin
NIP : 858-158-28-92
REGON : 320494000
 

Możesz sprawdzić mnie tutaj

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z basenami ogrodowymi, dmuchanymi placami zabaw i artykułami plażowymi : Sklep Wodne Hobby - www.wodne-hobby.com .

Reklamacje

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. W chwili odbioru kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze sprzedającym.

W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres sprzedającego z załączonym opisem wady oraz dokumentem potwierdzającym dokonanie sprzedaży.
 

Zwrot towaru

Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) nabywcy przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w przeciągu 10 dni od dnia dostarczenie produktu.

Zgodnie z ustawą zwrócony produkt musi być w stanie niezmienionym wraz z dokumentem potwierdzającym dokonanie sprzedaży i oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży.

Wzór oświadczenia znajduje się tutaj.


 


Strona wygenerowana 2018-05-28 07:54:13, 213