Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-02-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


  O FIRMIE

         powstały z zamiłowania do gromadzenia rzeczy oryginalnychi nietuzinkowych. Naszą ideą jest przedstawianie Wam produktów, które osobiście możemy polecić bo przetestowaliśmy je na swoich dzieciach. U Nas zakupy to sama przyjemność!!!!
 

Kontakt

e-mail: [email protected]

tel: 533 305 695

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Jesteśmy na:

 Znalezione obrazy dla zapytania facebook png 

www.facebook.com/cacuszkamaluszka

www.pinterest.com/cacuszkamaluszk

 

Właścicielem CacuszkaMaluszka jest firma:

 

ITHRC Arkadiusz Stańczak

Zawady 5

05-250 Radzymin

NIP:1251227954

REGON: 146425663

 

Regulamin aukcji

 

1. Po zakupieniu przedmiotu w opcji Kup teraz, otrzymasz od serwisu Świstak maila z informacjami o płatności.

2. Do ceny zakupionego przedmiotu należy dodać koszty przesyłki wskazane na stronie aukcji. Niezależnie ile przedmiotów zamówisz za wysyłkę płacisz tylko raz.

3. Na płatność czekam 7 dni od momentu zakupu przedmiotu. Po tym terminie uznaję aukcję za anulowaną.

4. W tytule przelewu prosimy wpisać swój nick ze Świstaka oraz nr aukcji.

5. Do wszystkich zakupionych przedmiotów załączamy dowód zakupu. Kupując na moich aukcjach wyrażasz zgodę na przesłanie Faktury drogą elektroniczną na adres mailowy zamieszczony na swoim profilu Świstak.

6. Opłacone zamówienia zostaną wysłane w ciągu 3-5 dni roboczych. Zależy to od stanów magazynowych. Po zakupie przedmiotu Kupujący zostanie poinformowany w jakim czasie przesyłka zostanie wysłana.

 

Bezpieczeństwo zakupów

 

Każdy oferowany przez nas produkt pochodzi z legalnej, polskiej dystrybucji lub produkcji. Jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.

 

Zwroty

 

Zgodnie z obowiązującym prawem, w okresie 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny. W przypadku rezygnacji z zakupu proszę o przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres [email protected] Po zapoznaniu się z reklamacją w ciągu 3 dni roboczych uruchomimy procedurę zwrotu przedmiotu.

 

Płatność za przedmioty

 

1. Wybierając przelew tradycyjny, twoje zamówienie trafi do realizacji po faktycznym zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie. Czas na zrealizowanie płatności to 7 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

mBank S.A.

Nr konta 56 1140 2004 0000 3002 7551 8155

 

Dostawa przedmiotów

 

1. Opłacone zamówienia  zostaną wysłane w ciągu 3-5 dni roboczych.  Zależy to od stanów magazynowych. Po zakupie przedmiotu Kupujący zostanie poinformowany w jakim czasie przesyłka zostanie wysłana

2. Szczegółowy cennik kosztów dostawy z uwzględnieniem wszystkich dostępnych sposobów dostawy danego produktu jest w zakładce ?Dostawa i płatności? widocznej w opisie każdego przedmiotu.

 

Odbiór osobisty

 

1. Na obecnym etapie nie przewidujemy odbioru osobistego. W wyjątkowych przypadkach możemy zrealizować odbiór osobisty po uprzednim ustaleniu terminu na drodze telefonicznej lub mailowej.

 

Reklamacje

 

Wszystkie reklamacje prosimy zgłaszać na adres mailowy [email protected], w odpowiedzi otrzymasz instrukcję w celu podjęcia dalszych czynności reklamacyjnych.

 

Życzymy miłych i udanych zakupów

 


Strona wygenerowana 2018-04-19 19:50:39, 213