(Rejestracja: 2011-05-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)

Polska, ul. Broniewskiego 4/210, 15-748, Podlaskie


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiWitaj na naszej aukcji!

Butterfly Bio-Magnetic-System
Producent wyrobów biomagnetycznych
Rok założenia firmy 1996

Kontakt
BUTTERFLY
BIO-MAGNETIC-SYSTEM
ul. Broniewskiego 4/210
15-748 Białystok
tel. 85 743 22 21
NIP: 966-006-54-99 e-mail: [email protected]

Pracujemy pon.-pt. w godz.
10.00-17.00Dane do przelewu
BUTTERFLY
BIO-MAGNETIC-SYSTEM
ul. Broniewskiego 4/210
15-748 Białystok

Bank BPH SA
85 1060 0076 0000 3200 0020 9956

W tytule proszę podać imię i nazwisko.


Regulamin
Wystawiamy faktury VAT.

Towar wysyłamy najpóźniej po upływie 2 dni od momentu złożenia zamówienia lub zaksięgowania wpłaty na koncie.

Po wygraniu aukcji prosimy o kontakt z informacją jaki rozmiar stabilizatora Państwo wybrali lub jaki kolor poduszki oraz jaką opcję dostawy.

Towar zakupiony na aukcji można odebrać osobiście. W tej sprawie prosimy o kontak telefoniczny.

Po sfinalizowaniu transakcji prosimy o komentarz.

Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Towar nie może nosić śladów używania oraz musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu. Koszty związane z przesyłką ponosi kupujący.

2 lata gwarancji!
Podstawą - faktura zakupu. Gwarancja obejmuje:
trwałość materiału, formy i kształtu oraz lecznicze działanie magnesów.
Szczegóły w etykiecie informacyjnej.Nagrody i wyróżnienia

ZŁOTE LOGO REHABILITACJI POLSKIEJ 2007
ZA PRODUKT "SUPER EKO"/2005

O FIRMIE
    Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w roku 1996, podejmując produkcję poduszki korekcyjnej typ Butterfly - z wkładami magnetycznymi, opartej na działaniu stałego pola magnetycznego i ciekawym "motylim" kształcie tworzącym wygodne zagłębienie dla szyi i "niszę" dla opadającej do tyłu głowy. Ten kształt, mechanika działania oraz lecznicza moc magnesów sprawiły, że poduszka odniosła sukces! Okazała się "przełomowo" skuteczna w walce z dyskopatiami kręgosłupa szyjnego i w profilaktyce tych schorzeń, zdobywając uznanie odbiorców oraz wiele zaszczytnych nagród i wyróżnień na Targach branżowych; medyczno - rehabilitacyjnych. W roku 2007 "Złote Logo Międzynarodowych Targów "Rehabilitacja Polska.

    Kierując się wysoką efektywnością terapii biomagnetycznej w łagodzeniu bólów kręgosłupa i stawów oraz regeneracji ogólnej organizmu, obserwując również nurty światowe "SPA WELLNESS" i zapotrzebowanie odbiorców na "Naturę" - zdecydowaliśmy się rozwijać ten asortyment w naszej produkcji, z uwzględnieniem, we wszystkich wyrobach, istotnych w rehabilitacji funkcji: stabilizacyjnych, korekcyjnych i kompresyjnych - wspomagających procesy leczenia układu kostno-stawowego.

NASZE ATUTY

    Produkowane wyroby posiadają status wyrobów medycznych klasy I - stosowne atesty i certyfikacje oraz potwierdzone medycznie działanie rehabilitacyjne, umożliwiające wprowadzenie ich do obrotu medycznego.
    Wytwarzanie w/w asortymentu oparliśmy na naturalnej, rękodzielniczej technologii "super-eko" bazując na wielowiekowych tradycjach, w zakresie wykorzystania magnesów naturalnych /stałych/ do usuwania głębokiego bólu mięśni i stawów oraz do leczenia i profilaktyki wielu chorób, zwłaszcza tzw. cywilizacyjnych: astmy, alergii, osteoporozy, bólów kręgosłupa, nadciśnienia, stresu /Materac Magnetyczny FORTE/.
    Rozbudowaliśmy ich funkcje o kompleksowe działanie rehabilitacyjne, potwierdzone w badaniach ambulatoryjno - klinicznych. Proponujemy wyroby korekcyjne, kompresyjne i przeciwodleżynowe o działaniu magnetycznym - biostymulacyjnym, poprawiające krążenie i znoszące ból oraz o działaniu stabilizującym, zabezpieczającym, zmienione chorobowo stawy kręgosłupa i kończyn. Jest to "potrójny" - przyśpieszony efekt rehabilitacyjny: stabilizacji, biostymulacji i akupresury magnetycznej!

    Nasza sprawdzona już dewiza i sposób na ból, to akupresura magnetyczna - polegająca na penetracji punktowej chorych miejsc na ciele przez małe, wypukłe magnesy, przekazujące energię biologiczną naszemu ciału. Duża liczba małych magnesów ferroceramicznych, naszytych ręcznie - o równomiernym rozkładzie gradientów, znakomicie spełnia te kryteria! Selektywny dobór materiałów pokryciowych; 100%-towa wełna, jedwabny "polar" - o przewiewności powietrza bliskiej 90% - zapewniają stały dopływ tlenu. Biologiczna zaś siła; ferromagnesów, w kontakcie z ciałem - wyzwala procesy bioregulacji energetycznej w organizmie - zbudowanym w 90 % z wody i biopierwiastków: tlenu, żelaza, cynku, azotu, itp. - ściśle wg tablicy Mendelejewa.

    Energia ta wynika z mocy i masy użytych magnesów (wartości indukcji magnetycznej) i oscyluje, w wyrobach firmy od 900-1200 Gausów, w polaryzacji ujemnej - "N"-negativ.
    Ogólnie wiadomo, że w procesie leczenia i gojenia najważniejsze czynniki, to energia i tlen! Nasze wyroby "wyzwalają" te czynniki w 100%, w przeciwieństwie do opasek magnetycznych, wykonanych z "neopreno" - materiału blokującego dopływ powietrza! Uciskowa, stabilizująca formuła opasek magnetycznych Butterfly - zabezpiecza chore stawy przed dalszymi uszkodzeniami, oraz łagodzi i eliminuje ból.
    Zastosowanie powyższych reżimów techniczno - technologicznych, stanowi duże utrudnienie w produkcji; jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Ma to jednak swoje, wyjątkowo skuteczne przełożenie na efekty lecznicze i przyśpieszenie procesu rehabilitacji!

W 15-letniej historii firmy nie zanotowano ani jednego przypadku nieskuteczności naszych wyrobów ani też jakiegokolwiek incydentu medycznego! Są one bezpieczne, skuteczne; z identyfikującą nas godnie marką ''motyla" w tle! /logo firmy!/

Wyroby posiadają znak CE i Deklarację Zgodności z Dyrektywą 93/42 EWG.

Świadectwa Zgodności z Dyrektywą 93/42 EWG
WPIS REJESTRACYJNY W U.R.P.L.W.M I P.B / W-WA
OPINIA COTM, OPINIE MEDYCZNE; KLINICZNE I AMB.
STATUS: WYROBY MEDYCZNE KLASY I
ATESTOWANE SPRAWDZONE REKOMENDOWANE         Uzyskane opinie medyczne (kliniczne i ambulatoryjne) dotyczące wyrobów medycznych klasy I - do bioterapii magnesami stałymi - firmy "Butterfly - Biomagnetic - Białystok (lata 1996 - 2006):
  • Opinia prof. dr hab. n. med. Janusza Badurskiego - Ordynatora Oddziału Reumatologicznego, Szpital Wojewódzki w Białymstoku.
  • Opinia dr n. med. Mieczysława Kowalskiego - Ordynatora Oddziału Rehabilitacyjnego "STOCER" w Konstancinie.
  • Opinia prof. dr n. med. Aleksandra Sieronia - Śląska Akademia Medyczna, Ordynator Oddziału Reumatologicznego, Szpital Kliniczny - Bytom.
  • Opinia doc. dr hab. n. med. Szymona Kubiaka - Uzdrowiska Lecznicze i Sanatoryjne, Inowrocłw.
  • Dwie opinie dr n. med. Eugeniusza Gawlaka - Zakład Rehabilitacji Leczniczej, Uzdrowisko Inowrocław.
  • Opinia prof. dr hab. n. med. Wandy Stryły - Kierownika Katedry i Kliniki Rehabilitacji Akademii Medycznej w Poznaniu.
  • Ocena specj. rehabilit. ruchowej mgr Anieli Linkulskiej - Oddział Rehabilitacji, Szpital na Zaspie w Gdańsku.
  • OPINIA Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej w Warszawie, wydana w oparciu o w/w opinie medyczne.
  • Trzy Świadectwa Jakości Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w Warszawie.
  • Wpis rejestracyjny w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.
    Efekty terapeutyczne i opinie użytkowników, jakie docierają do nas z różnych stron Polski potwierdzają słuszność przyjętych założeń i restrykcji ekologicznych. W wyniku stosowania biomagnetostymulacji (akupresury magnetycznej) w wydaniu firmy "Butterfly-Biomagnetic" szybko ustępują zadawnione bóle i obrzęki. Poprawia się zakres ruchomości, ukrwienie i elastyczność zmienionych chorobowo stawów. Polepsza się zdrowie i samopoczucie pacjentów, którzy uzyskując ewidentną poprawę, w obrębie narządu ruchu, nierzadko odrzucają laski i kule, polecając nasze produkty bliskim i znajomym.
Mamy na to liczne dowody, potwierdzenia i opinie oraz wciąż nowych nabywców!
    Na życzenie Państwa przesyłamy dokumentację medyczną, potwierdzającą aspekt leczniczo rehabilitacyjny oraz katalogi, foldery i ulotki reklamowe także wskazujemy bibliografię z tego zakresu. Prowadzimy reklamę o zasięgu krajowym w wydawnictwach branży medyczno-rehabilitacyjnej i prozdrowotnej.

Produkty "Butterfly"miękkie jak motyl, przyjazne środowisku, usuwają ból i jego przyczynę!


Copyright by Twoja.Strona | Valid HTML 4.01 & CSS
szablony

Strona wygenerowana 2018-05-26 00:51:12, 213