Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-06-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Dane firmyOcena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo artykuły dla Najmłodszych, które wybraliśmy spośród wielu tak, by były bezpieczne, wyjątkowe i jak najlepszej jakości.

 

Na naszych aukcjach obowiązują następujące zasady:

 

1. NIE CHCĄ PAŃSTWO KUPIĆ - PROSZĘ NIE BRAĆ UDZIAŁU W AUKCJI.

 

2. Nie odwołujemy ofert.

 

3. Płatność z góry przelewem na podane konto lub przy odbiorze przesyłki.

 

4. Zakupione na naszych aukcjach artykuły, wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem  (opcje transportu podane w opisie aukcji).

 

5. Możliwość odbioru zakupionych artykułów, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 

6. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, przesyłkę wysyłamy w ciągu 24-48 godzin, a Kupujący otrzymuje e-mailem potwierdzenie wysyłki wraz z numerem przesyłki.  Nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z nieterminowego dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską. Jeśli zależy Państwu na czasie, sugerujemy wybrać opcję dostawy kurierem

 

7. Za zakupy na naszych aukcjach wystawiamy paragon lub, na życzenie, fakturę VAT.

 

8. Jeśli kupują Państwo na kilku naszych aukcjach, koszty przesyłki doliczamy tylko raz.

 

Odstąpienie od umowy i zwrot  towaru


W przypadku odstąpienia od umowy lub zwrotu towaru, uprzejmie prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tym e-mailem lub telefonicznie.


1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstapić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki.

2. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów potwierdzających zakup (paragon lub faktura VAT), nie później niż w terminie czternastu dni od daty otrzymania zakupionego towaru.
3. Odstąpienie od umowy oraz zwroty towarów, przyjmowane są na adres naszej firmy.

4. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu towaru, na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

Reklamacje
1. W chwili odbioru towaru od doręczyciela lub kuriera, Kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy zabezpieczającej, należy spisać protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się z pracownikiem naszego sklepu. Wszelkie reklamacje z tego tytułu, będa uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego. 
2. Wszystkie towary znajdujące się w naszej ofercie są nowe i objęte gwarancją producenta lub importera.
3. Zgodnie z zapisami w kartach gwarancyjnych, w sytuacji każdej uzasadnionej reklamacji, nie ponosicie Państwo kosztów transportu w ramach napraw w okresie gwarancyjnym.
4. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002r.). W przypadku, gdy stroną umowy sprzedaży nie jest konsument, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi jest wyłączona.
5. Reklamacje należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail
[email protected].
6. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt e-mailem z nami, w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

7. Podstawę do reklamacji stanowi dokument zakupu: paragon lub faktura VAT oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie).

 

PROSIMY WPISAĆ W TYTULE PRZELEWU SWÓJ NICK ZE ŚWISTAK.PL !!

 

W razie jakichkolowiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie na nie odpowiemy.

 

Babymouse Team


Strona wygenerowana 2018-05-26 02:56:02, 213