Jesteś tutaj › Profil użytkownika BELIA › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


UWAGA !!!! OD 6.06- 17.06 MAMY URLOP!!!!

WYSYŁKA KUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NASTĄPI PO 17.06. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA!

 

 

KOSZT WYSYŁEK WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

przy zakupie 1- 3 sztuk
POLECONY EKONOMICZNY: 7,95 zł;
POLECONY PRIORYTET: 9,50 zł

przy zakupie 4-8 sztuk
POLECONY EKONOMICZNY: 8,95 zł ;
POLECONY PRIORYTET: 11,50 zł

powyżej 8 sztuk
PACZKA PRIORYTET: 13 zł
KURIER: 18,00 zł

O sklepie

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo : sztuczną biżuterię, zegarki, ozdoby, rajstopy i  akcesoria,  wyjątkowej jakości kosmetyki do włosów. Dostarczamy towary wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach.

Oferowane produkty są dokładnie sprawdzane i starannie zapakowane przed wysyłką , tak aby uniknąć uszkodzeń w czasie transportu.

 

Płatności oraz wysyłka

 Wszystkie dane dotyczące przelewu otrzymają Państwo automatycznie po kliknięciu 'kup teraz' . Czas na wpłatę pieniędzy to 7 dni od momentu zakupu. Towar wysyłamy za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ lub FIRMY KURIERSKIEJ. Towar wysyłamy w przeciągu 24-48h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Przesyłki są dostarczane przesyłkami poleconymi i paczkami za pośrednictwem Poczty Polskiej zazwyczaj w ciągu 2-3dni roboczych licząc od dnia wysyłki.

Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

W tytule przelewu proszę wpisać swój nickoraz nr aukcji.

Bardzo zależy na zadowoleniu Klienta, dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: [email protected]

Po zakupie czekamy na pozytywny komentarz, my wystawiamy komentarz jako drudzy.

 

Regulamin

1.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.

2.Wszystkie sprzedawane przez nas towary są nowe, pochodzą od dystrybutorów lub bezpośrednio od producentów. Wszystkie sprzedawane towary posiadamy w magazynie. Określenia dot. koloru (np. złoty, srebrny) mają znaczenie jedynie określające kolor i nie wskazują z jakiego materiału jest wykonany towar. Jeżli brakuje wg Państaw jakieś informacji o produkcie- prosimy o kontakt mailowy- na każe zapytanie staramy się szybko odpowiadać. Towar wysyłamy jedynie w dni robocze.

3. Towaru nie wysyłamy za pobraniem.

4. Na życzenie Klienta wystawiamy rachunek.

5 .Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.

6.Preferowaną przez nas formą płatności jest wpłata na konto. Wszystkie dane dotyczące przelewu otrzymają Państwo na maila- automatycznie . Czas na wpłatę pieniędzy to 7 dni od momentu zakupu. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie niezwłocznie wysyłamy towar w przeciągu 24/48h .Na wpłatę czekamy 7 dni od zakupu, potem kontaktujemy się  z Kupującym.Otrzymanie przez nas wpłaty oznacza dla nas zakończenie Państwa zakupów i wtedy wysyłamy towar.

7. Przy wyborze przesyłki ekonomicznej należy liczyć się z jej późniejszym dostarczeniem niż priorytetowej.
Przy zakupie za 150 zł i powyżej WYSYŁKA EKONOMICZNA GRATIS !!!
Jeżeli chcą Państwo otrzymać przesyłkę na inny adres niż podany w serwisie, prosimy o poinformowanie nas  mailowo o zmianie adresu dostawy bezpośrednio po zakupie.

8.W przypadku niezgodności towaru z umową -reklamowany towar wraz ze szczegółową informację niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres sklepu za pomocą listu ekonomicznego lub paczki poprzez Pocztę Polską. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Reklamacje rozpatrujemy w terminie 7 dni roboczych od momentu otrzymania reklamowanego towaru

9.W przypadku uznania reklamacji za zasadną, wadliwy produkt zostanie wymieniony na inny-pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Wysłanie towarów nowych lub zwrot kosztów zakupu nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od dnia uznania reklamacji Klienta za zasadną.

10. Zwrot towarów -zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' Klient może odstąpić w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki od transakcji i dokonać zwrotu zakupionego towaru..  Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. 

11. Ochrona danych osobowych- zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych Sklepu. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby Sklepu i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby naszej firmy.

12.Postanowienia ogólne-Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach Sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje z chwilą wysłania towarów do Klienta.

13 WItryna wykorzystuje pliki cookies.


Strona wygenerowana 2018-05-21 09:25:23, 213