(Rejestracja: 2015-11-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
Astromedia

Zasady zakupów

 1. Produkty wystawione w naszych aukcjach znajdują się w naszym magazynie, nie prowadzimy sprzedaży produktów wirtualnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.
 2. Po wylicytowaniu aukcji wybierz sposób dostawy oraz zapłaty, na zapłatę czekamy do 7 dni kalendarzowych. Po tym terminie zakup uważamy za nie były.
 3. Sprzedawca może odwołać wygraną aukcję i odmówić zawarcia transakcji w wypadku uszkodzenia produktu, o czym kupujący zostanie poinformowany droga e-mail.
 4. Sprzedawca może zakończyć aukcję przed terminem bez podania przyczyn.
 5. Wysyłka następuje po wpłynięciu zapłaty - wpłyniecie zapłaty na nasze konto do godz. 12.00 - wysyłka (nadanie zakupionego produktu) w tym samym dniu, wpłynięcie zapłaty na nasze konto po godz. 12.00 - wysyłka (nadanie zakupionego produktu) dnia następnego. Wysyłka tylko w dni robocze zgodnie z harmonogramem pracy firmy kurierskiej obsługującej naszą firmę - obecnie Poczta Polska Pocztex48. Dostawa powinna nastąpić w ciągu 48 godzin od daty nadania przesyĹ?ki.
 6. Wysyłka.
  Wysyłkę realizujemy wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej - Pocztex48. Podczas odbioru przesyłki klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki w obecności pracownika Poczty Polskiej, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń opakowania oraz towaru przy kurierze należy sporządzić protokół reklamacyjny, który jest podstawą do uznania reklamacji.
 7. 14-dniowy okres gwarantowanej satysfakcji.
  Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany produkt nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia, powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta wraz z wszelkimi dodatkami.
 8. Zwrot.
  - przyjmujemy po wcześniejszym uzgodnieniu drogą e-mail, podając nick  oraz nr aukcji. Nasza firma pokrywa koszty wysyłki zwrotu. Zwracany produkt należy odesłać za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez nas - pod rygorem nie przyjęcia zwrotu.
 9. Gwarancja - reklamacje.
  Każdy sprzedawany przez nas towar objęty jest gwarancją przez okres 24 miesięcy ( chyba że, informacje zamieszczone w danej aukcji stanowią inaczej )od daty zakupu. Przed złożeniem reklamacji wskazany jest kontakt e-mail z nami. W liście e-mail należy podać: - nick z którego został zakupiony produkt, - numer aukcji, - dokładny opis uszkodzenia i jeśli to możliwe foto uszkodzenia.
  W ciągu 24 godzin otrzymasz informację w jaki sposób dalej postępować.

Kontakt

 • P.H.U. 'HI-FI' System & F.H. 'Bartek'
 • Ul. Barlickiego 27
 • 99-300 Kutno
 • Komentarze z allegro
  Użytkownik: PHCENTRUM
 • Kontak telefoniczny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 - 18.00
 • Telefon kom. - 511 743 069
 • Telefon stac. - (024) 254 95 45
 • E-mail - [email protected]

Koszty wysyłki

 • Kurier - 15 zł
 • Kurier pobranie - 18 zł

Zapłata

 • Za pobraniem - płacisz przy odbiorze paczki.
 • Przelewem - wysyłasz zapłatę na konto bankowe.
 

Strona wygenerowana 2018-05-25 23:02:51, 213