Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-01-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIAMI ZAWARTYMI PONIŻEJ ZNACZNIE USPRAWNI NAM PRZEBIEG TRANSAKCJI I POZWOLI UNIKNĄĆ EWENTUALNYCH NIEPOROZUMIEŃ. (Ostatnia aktualizacja 12.01.2013r.)
Przed dokonaniem zakupu konieczne jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem. W przypadku nieakceptowania choć jednego z warunków prosimy o nie branie udziału w naszych aukcjach. 


 

Jesteśmy legalnie działającą firmą, mamy aktualny status wpisu do CEIDG. Podane ceny są cenami brutto. Towar oferowany przez nas jest zawsze najepszej jakości, I klasy gatunkowej, wolny od wad. Kierujemy się zawsze najnowszymi trendami w modzie. Jako dowód zakupu zawsze dostaniesz paragon. Oferujemy odzież damską produkcji włoskiej oraz tureckiej. Nasze produkty pochodzą zawsze z legalego źródła.

Jesteśmy początkujący, jednak nie jest to nasz debiut na Allegro.

Posiadamy status sklepu internetowego, dlatego nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionych przedmiotów. Prowadzimy jedynie wysyłke. 
 

WPŁATA NALEŻNOŚCI

 

Preferujemy wpłatę na nasze konto bankowe w BGŻ, bądź niezwykle wygodną formę zapłaty poprzez PayU. Jest to szybki i bezpieczny sposób zapłaty, a zlecony przelew jest księgowany na koncie praktycznie po chwili. Ponadto masz w każdej chwili możliwość bierzącego podglądu statusu przekazanych środkow. Na wpłatę czekamy do 7dni. Po upływie tego czasu wysyłamy przypomnienie. Nastepnie wysyłamy do serwisu formularz zwrotu naliczonej prowizji. Dane do wpłaty dostajecie Państwo na maila po dokonaniu zakupów. Bardzo prosimy o wpłacanie całych kwot, zamówienia za które należność została przelana nie są przez nas wstrzymywane.


 

WYSYŁKA

 

 

Przesyłki wybrane jako ekonomiczne są realizowane w przeciągu 3-4dni roboczych.

Czas realizacji przesyłek priorytetowych to 24-48godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym bądź PayU.

 

Przedmioty wysyłane są za pośrednictwem poczty polskiej. Cena uzależniona jest od ilości zakupionych przedmiotów. W przypadku zakupów na kilku aukcjach zakupy są łączone, a koszt wysyłki proporcjonalnie wzrasta. Każda dodatkowa sztuka w paczce to przeważnie +1zł. W cenie wysyłki zawarte są koszty przesyłki, opakowania oraz transportu. Paczki wysyłamy codziennie. Wystawiany towar mamy na swoim stanie magazynowym. Masz więc pewność, że kupujesz coś realnego, a nie przysłowiowego "kota w worku". Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki w dniu otrzymania środków na nasze konto bankowe bądź PayU, oczywiście fizyczna wysyłka jest możliwa w godzinach pracy urzędu pocztowego. Wpłaty monitorujemy do godziny 18.00. Po tej godzinie przesyłki nadawane będą następnego dnia roboczego.
Przesyłki realizujemy przez 5dni w tygodniu. Zastrzegamy sobie jednak możliwość zwłoki do 3dni roboczych. O ewentualnych opóźnieniach staramy się informować w stosownych wiadomościach.

Zakupy na kilku naszych aukcjach są łączone automatycznie i nie ma możliwości wysyłki pojedynczo w przypadku dostawy gratis.

Przesyłki są dobrze zabezpieczone, wysyłane w kopertach bąbelowych.

Jeśli licytujesz w aukcjach z wariantem koloru bądź rozmiaru - poinformuj nas o tym niezwłocznie. Jeśli tego nie zrobisz realizacja przesyłki może się znacznie wydłużyć. Nie preferujemy kontaktów z innych adresów niż podane w ustawieniach konta allegro. W przypadku kontaktu telefonicznego możesz zostać poproszony o potwierdzenie swoich danych adresowych. 


Jeżeli przedmiot ma zostać wysłany na inny adres - musisz poinformować nas o tym najszybciej jak się da. Możesz to zrobić poprzez formularz kontatkowy, bądź formularz dostawy. Jeśli nie zrobisz tego bezpośrednio po zakupie przesyłka może zostać nadana na adres z bazy portalu Allegro. 

 

REKLAMACJE I ZWROTY

 

W przypadku zwrotu towaru konieczne jest przesłanie pisemnej deklaracji, w której zawarte będą m.in. data zakupu, przedmiot, kwota, Twoje dane adresowe oraz opisany powód rezygnacji z zwrotu. Dokument ten wraz z własnoręcznym podpisem oraz dowodem zakupu należy dostarczyć na nasz adres mailowy w formie skanu (format .jpg bądź .pdf), lub dołączyć w przesyłce ze zwrotem. Podstawą do zwrotu jest odesłanie przedmiotu na adres naszej firmy, O tym fakcie prosimy poinformować nas niezwłocznie. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych. Koszty odesłania pokrywa kupujący. Zgodnie z Polskim prawem po zakupie masz 10dni na rezygnację z zakupu. Nie masz do tego prawa w przypadku zakupu w licytacji, bądź bezpośrednio w tradycyjnym sklepie. W przypadku chęci oddania zakupionego towaru bez wady fabrycznej kupujący pokrywa koszty wysyłki. Zwracany towar musi być odesłany w stanie nienaruszonym, nie może posiadać śladów użytkowania. Zwrotom i reklamacjom nie podlegają różnica w odcieniu koloru, rozerwania,przetarcia, przebarwienia, poplamienia, naturalne zużycie, wady powstałe z winy użytkownika itp.

 

 

Zwracany towar powinien posiadać metkę, fabrycznie przymocowaną. Koniecznie należy zwrócić paragon - inaczej pieniądze nie zostaną przelane do momentu jego otrzymania.

 

 

KWESTIE SPORNE


Jesteśmy zdania, że każdy problem da się wyjaśnić. Jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy czasem popełniamy błędy. W razie jakiś niejasności prosimy o nie kierowanie się chwilowymi impulsami oraz nie uciekanie się do metod ostatecznych, takich jak m.in. negatywny komentarz. System komentarzy nie służy do informowania sprzedawcy o problemie. Jeśli takowy wystapi - spróbuj skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez E-mail, bądź GG. Bardzo niechętnie wystawiamy negatywne opinie, traktujemy to jako ostateczność. Mamy nadzieję, że uda nam się uniknąć takich sytuacji. 
Chętnie postaramy się wyjaśnić wszelkie niejasności. 

Mamy nadzieję, że nasi klienci będą zawsze zadowoleni z dokonywanych wyborów. Bo zadowolony klient chetnie powraca do sprawdzonego sprzedawcy oraz chetnie poleca go innym. Dlatego w trosce o jak najlepszą jakość naszych transakcji jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie.
Oczywiście jest do uzależnione od chwilowego dostępu do internetu. Na maile odpowiadamy najszybciej jak jest to możliwe.
Wszelkie upusty oraz rabaty od cen są dostępne jedynie przy zakupach w opcji KUP TERAZ, proszę o tym pamiętać aby uniknąć niemiłch sytuacji.
W przypadku zakupów na kilku aukcjach kosztem wyjściowym wysyłki jest wyższy, do tej ceny doliczamy kolejne sztuki w paczce.

 

Wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa, wykonywane przy pomocy profesjonlnego sprzętu. Zabrania się kopionania i jakiegokolwiek rozpowszechniania bez naszej zgody!!! Wszelkie naruszenia będą kierowane do stosownych administratorów, a w razie poważnego nadużycia na drogę sądową.
Fotografie przedstawiają zawsze oferowany produkt, jednak odcień może niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistej barwy. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora, karty graficznej, aktualnych sterowników/oprogramowania itp.Gwarantujemy profesjonalne podejście do transakcji, szybki kontakt, ekspresową wysyłkę - i co za tym idzie pełne zadowolenie.


 
Po zakończonej transakcji prosimy o wystawienie stosownego komentarza. Możesz również polubić nasz kanał na FACEBOOK ' u i być na bieżąco z naszą najnowszą ofertą.

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ WŁAŚNIE U NAS ???


1. NATURALNOŚĆ TO NASZ GŁÓWNY ATUT

Nasze zdjęcia są PRAWDZIWE - wstawione przez nas fotografie nie są poddawane żadnym przeróbkom. My nie bazujemy na naiwności swoich klientów. Nie marnujemy czasu na różnego typu retusze, nasze kolory nie są przesycane. Photoshop oferuje wiele tego typu możliwości, ale najzwyczajniej w świecie jest to igranie na naiwności potencjalnych nabywców. Pragniemy oszczędzić swoim klientom niemiłych rozczarowań. Zamawiając od nas będziesz zawsze zaskoczona, gdyż ubrania na żywo prezentują się znacznie lepiej. Nie dawaj się oszukiwać.

Przeglądając inne aukcje da się zauważyć, że duża część sprzedawców zwyczajnie "zapożycza" zdjęcia ze strony producentów. Czasem zdjęcia kopiowane są sobie wzajemnie od użytkowników. Może niejeden raz słyszałaś bądź spotkałaś się z podróbkami - zakupiony przedmiot bardzo odbiegał w rzeczywistości od tego na zdjęciach? Niestety wiele osób przez tak przykre sytuacje rezygnuje z zakupów online. A to błąd. Kupując w internecie nie musisz obawiać się znacząco zawyżonych przez sklepy stacjonarne cen wynikających z bardzo wysokich kosztów wynajmu lokalu, płac dla pracowników, wyposażenia, reklamy itp.

Dokonując zakupu za pośrednictwem naszych aukcji masz pewność, że otrzymany przedmiot będzie dokładnie taki jak na zdjęciach, ponieważ wszystkie fotografie wykonywane są przez nas i stanowią naszą własność. W związku z powyższym obowiązuje absolutny zakaz kopiowania zdjęć pod groźbą skierowania wszelkich tego typu nadużyć na drogę sądową. 

Naszym celem są klienci, którzy chętnie wracają do nas na kolejne zakupy.

U nas nigdy się nie rozczarujesz. Masz 100% pewności, że zakupiona rzecz nie okaże się jedynie "podobna".

A zatem wybierając nas - wybieracie Państwo zadowolenie.


2. JESTEŚMY NIEPOWTARZALNI.

 

Naszych produktów nie znajdziesz nigdzie indziej. A zatem jeśli cenisz sobie dobry, modny wygląd i chcesz wyglądać inaczej niż wszyscy - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.


 3. ZAWSZE ZYSKUJESZ - KAŻDY ZAKUP JEST PREMIOWANY

Stali klienci to dla większości sklepów swego rodzaju fundament, na którym opiera się cała konstrukcja. Ze swojej strony będziemy się starali abyście Państwo czuli się jak ktoś wyjątkowy.

Do każdego zakupu dorzucany jest zawsze jakiś gratis - w postaci pary kolczyków w kolorze pasującym do wybranej przez Państwa rzeczy lub kuponu rabatowego uprawniającego do zniżki na kolejne zakupy. W miarę rozwoju naszej działalności przewidywane są również atrakcyjne konkursy z nagrodami rzeczowymi.


 4. TANIO I SZYBKO - MY NIE ZARABIAMY NA WYSYŁCE

Aktualnie trwają rozmowy mające na celu podpisanie umowy z niewątpliwie największą w tej branży firmą - mianowicie Pocztą Polską. Pozwoli to nam na uzyskanie korzystnych warunków, które znacząco wpłyną na jakość świadczonych przez Pocztę naszej firmie usług. Paczki nadawane będą za pośrednictwem Przesyłki Biznesowej, a gwarantowany czas jej doręczenia do D2+, tzn. ze przesyłka zostanie doręczona do dwóch dni roboczych od nadania.

Każda wysyłka jest rejestrowana w systemie. Po zakupie otrzymasz od nas za pośrednictwem formularza kontaktowego Allegro numer nadania, przy pomocy którego możesz w dowolnej chwili śledzić aktualną lokalizację swojego zamówienia.

Zamówienia w 99% są przez nas realizowane tego samego dnia (zamówienia przyjmujemy do godziny 18.00, jeśli Twoje pieniądze dotrą do nas do tego czasu przesyłka wyjdzie od nas jeszcze tego samego dnia). W ekstremalnych przypadkach zastrzegamy sobie czas realizacji zamówienia do 48h.

Jeśli z jakiś powodów wysyłka będzie się opóźniała - zostaniecie Państwo poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem stosownej wiadomości E-mail.


 5. DOBRZE ROKUJEMY NA PRZYSZŁOŚĆ

Martwisz się, że mamy mało komentarzy? Wszyscy kiedyś zaczynają i zwykle od "zera". Punkty w systemie komentarzy to tylko kwestia czasu. Nasze profesjonalne podejście będzie z pewnością doceniane przez naszych klientów. Jeśli masz więc jakieś obawy - możesz dłużej się nie martwić. Nasza firma jest legalną i zarejestrowaną w Polsce działalnością. Zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju każdy ma dostęp do danych, gdyż wszelkie informacje są jawne. Ponadto aby uzyskać status "KONTA FIRMA" należy przejść szczególną weryfikację ze strony Allegro. Nie ma więc mowy o oszustwie, gdyż dane są szczegółowo kontrolowane.

Każdy i w dowolnym momencie może sprawdzić czy dana firma posiada aktywny status przedsiębiorstwa i czy legalnie działa w danej branży. Bazę do otrzymania informacji na ten temat stanowi CEIDG.

 


Strona wygenerowana 2018-05-23 17:26:58, 213