(Rejestracja: 2011-05-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,7 / 5,0 z 2 opinii
Logistyka: 4,5 Od kupujących: 2
Towar: 4,5 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


    
         
          WITAMY NA AUKCJACH INTERNETOWYCH NEW FASHION

DANE FIRMY:
NEW FASHION
Krystian Parzych
 Kuzie59
18-416 Zbójna
NIP:718-175-04-86
REGON:200336981


ZASADY PANUJĄCE NA NASZYCH AUKCJACH: PŁATNOŚCI:


1. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:- przelew na konto bankowe,- "pobranie przy odbiorze" przesyłki ( należność pobiera listonosz)
2. W przypadku wyboru formy płatności "przelew na konto bankowe" , towar wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia wpływu środków pieniężnych na konto w wysokości 100 % wartości zamówienia+koszty przesyłki. Termin zapłaty za złożone zamówienie wynosi 7 dni od daty złożenia zamówienia.
3. W przypadku wyboru formy płatności "pobrania przy odbiorze" towar wysyłamy po złożeniu zamówienia.
4. Po wpłaceniu pieniędzy na konto prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie (np. mailem) w celu szybszego wysłania towaru. W tytule przelewu OBOWIĄZKOWO proszę wpisać swój nick z allegro, numer aukcji i jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany do allegro proszę to zaznaczyć.
5. Podczas wpłaty nie zapomnij podać swojego nicka pod którym kupiłeś daną rzecz
6. Kupujący zobowiązany jest do zapłaty i odbioru towaru. Wpłatę na konto należy dokonać do 7dni od zakupu.

WYSYŁKA:

1. Realizacja zamówień odbywa się tylko w dni robocze.
 Czas realizacji zamówienia (od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub lub potwierdzenia otrzymania prośby o wysyłkę za pobraniem - do dnia wysyłki towaru) zgodnie z regulaminem Allegro nie przekracza 14 dni roboczych. Staramy się, żeby był jak najkrótszy, zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 1- 5 dni robocze
2. W okresach przedświątecznym (tzn w grudniu i przed Wielkanocą ) paczki mogą docierać do klientów z kilkudniowym opóźnieniem . Spowodowane to jest natłokiem pracy zarówno u nas jak i na Poczcie Polskiej .
3. Nie odpowiadamy za czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską
4. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy) bez podawania przyczyny. .Jeżeli z jakiegoś powodu są Państwo nie zadowoleni, prosimy o kontakt,zanim wystawią Państwo komentarz, postaramy się znaleźć takie rozwiązanie - aby obie strony były zadowolone.
5. Wysyłka ?za pobraniem?dostępna jest tylko wyłącznie dla sprawdzonych allegrowiczów,posiadających od 10 punktów za komentarze i ani jednego negatywnego komentarza. Zastrzegamy sobie prawo odmowy wysyłki za pobraniem. Użytkownicy allegro posiadający mniej 10 punktów za komentarze muszą dokonać przedpłaty na konto.
6.Kupując na kilku aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz. Jest to kwota najdroższej przesyłki.
7.Wszystkie przesyłki wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

   
ZWROTY

1.Udzielamy gwarancji zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni od odebrania przesyłki (zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny). Przedmioty zakupione na aukcji z licytacją nie podlegają zwrotom. 

2.Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru na nasz adres w stanie nienaruszonym (tzn. towar musi być nieużywany i nie uszkodzony z kompletem nie oderwanych metek) w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu, nickiem z allegro, datą zakupu, numerem aukcji oraz danymi do przelewu. W przeciwnym wypadku brak jakichkolwiek wymienionych informacji, zwrot pieniędzy do Państwa może się wydłużyć.
3.Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient. Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie.
4.Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem lub z opłatą przerzuconą na odbiorcę.
5.Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną przesłane przelewem bankowym na wskazane wcześniej
przez zwracającego konto bankowe.


REKLAMACJE1.Termin rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni roboczych, jednak zazwyczaj rozpatrujemy ją natychmiast po otrzymaniu przesyłki zwrotnej od Państwa.
2.Rozmiary podane w opisach przedmiotów są przybliżone i nie mogą być podstawą do przyjęcia reklamacji.

3. Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z ustawień parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji. 
4. Reklamacji nie podlegają także:
-torebki z wadami jawnymi o których kupujący wiedział podczas zakupu
-wady powstałe podczas użytkowania w niewłaściwy sposób, niezgodny z przeznaczeniem
-naturalne zużycie się torebek(w tym pęknięcia rączek, uszkodzenia klamer, ozdób, ścieranie się kolorów zepsucie się zamka, zepsucie się zatrzasku, zmechacenie materiału itp.)
-uszkodzenia mechanicznie powstałe podczas używania torebek (obicia, otarcia, rozerwania, rozklejenia, plamy powstałe po przemoczeniu torebki, uszkodzenia powłoki lakierniczej, odbarwianie się wnętrza lub rozerwania podszewek, itp.)


*Zastrzegamy, że kolory na zdjęciach mogą się nieco różnić od rzeczywistych. Może na to wpłynąć oświetlenie przy jakim było robione zdjęcie jak i indywidualne ustawienia i właściwości monitorów. Dokładamy jednak wszelkich starań by zdjęcia były jak najbardziej wiarygodne.

* Przedmioty wystawione z opisem WYPRZEDAŻ mogą posiadać drobne wady, a informacja o tym będzie zamieszczona w treści opisu aukcji. Wady te nie będą rozpatrywane jako podstawa do reklamacji towaru.
*Wszystkie towary na naszych aukcjach są fabrycznie nowe.
* Prosimy o uczciwość klientów ! Traktujemy wszystkie aukcje bardzo poważnie i chcielibyśmy, aby druga strona traktowała je również na serio !
* Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wystawianego przedmiotu, przed zalicytowaniem, zapytaj nas , w miarę moich możliwości postaramy się Tobie pomóc.
* Kupując wystawiamy komentarz jako pierwsi, sprzedając jako drudzy.


 

SERDECZNIE ZAPRASZAM I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW!!! 
   

Strona wygenerowana 2018-05-25 11:48:09, 213