Jesteś tutaj › Profil użytkownika Agusia_O › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2013-03-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Witam na moich aukcjach!

Aby usprawnić zawieranie transakcji, proszę o zapoznanie się z regułami dotyczącymi prowadzonych przeze mnie aukcji. 

 

Jeżeli nie odpowiadają Państwu warunki opisane poniżej, bardzo proszę nie uczestniczyć w licytacji wystawionych przeze mnie przedmiotów. 

 

1. Nie wysyłam przesyłek za pobraniem. 

 

 

2. Wylicytowane przedmioty nie podlegają bezpodstawnym zwrotom, dlatego proszę o uważne czytanie opisu przedmiotu (opisy są zawsze zgodne ze stanem rzeczywistym). W razie wątpliwości proszę o maila lub telefon. W ten sposób unikniemy nieudanych transakcji.  

 

3. Na dokonanym przelewie proszę zawsze pisać numer aukcji oraz nick allegro.

 

4. Koszty przesyłek ustalane są według cenników Poczty Polskiej. Przesyłki zawsze wysyłam z potwierdzeniem nadania w terminie 2-4 dni od daty zaksięgowania wpłaty na mój rachunek bankowy. Na życzenie Kupującego mogę wysłać list zwykły, jednakże NA WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO!!!

 

5. Na wpłatę należności za wylicytowany przedmiot oczekuję do 5 dni po zakończonej aukcji. Jeśli kupujący nie dokona wpłaty w podanym terminie i nie nawiąże kontaktu, wysyłam przypomnienie o zawartej transakcji. Jeżeli po wysłanym przypomnieniu kupujący nie dokona wpłaty, transakcję uważam za nieważną.

 

6. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem podczas zawieranej transakcji lub przesyłka zbyt długo nie zostaje dostarczona przez pocztę - PROSZĘ O SZYBKI KONTAKT! 

 

7. Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy.  Za bezpodstawny negatyw odpowiadam również negatywem. PROSZĘ RÓWNIEŻ PRZED WYSTAWIENIEM KOMENTARZA NEGATYWNEGO O KONTAKT ZE MNĄ, W CELU WYJAŚNIENIA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI


Moje dane:

 

 Agnieszka Moczulska

ul. Szosa Okrężna 38/7

87-100 Toruń

Nr kontaktowy: 600 41 77 94

 

 

Życzę miłych i udanych transakcji

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-26 16:26:55, 213