(Rejestracja: 2011-04-10, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,9 / 5,0 z 3 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 3
Towar: 4,7 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Firma ART-EL zajmuje sie sprzedażą detaliczna jak i hurtową odzieży reklamowej. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą sie firma, która ciągle poszerza swoja ofertę. Wykonujemy zamówienia dla użytkowników detalicznych jak i hurtowników.

Potrafimy dopasować się do każdego klienta, gdyż przyjmujemy zlecenia nawet od jednej sztuki.
Naszą główną zaleta jest konkurencyjność cenowa w porównaniu do niezwykle dobrej jakości nadruków i tekstyliów oferowanych przez nas.

Zaufało nam już wiele osób fizycznych jak i firm.

Nasze nadruki wykonujemy nowoczesna technologia druku cyfrowego, co gwarantuje najwyższą jakość i niezwykłą trwałość. Ekologiczna farba, na bazie wody, jest bezpośrednio nakładana na tekstylia, co pozwala uzyskać piękne przejścia tonalne bez efektu ?gumowatości? materiału w miejscu nadruku.
Kolory nie blakną po praniu. Specjalistyczna farba do tekstyliów wnika w strukturę materiału powodując, ze koszulka w miejscu nadruku jest miękka w dotyku oraz nadruki są niezwykle trwale.

Wzór nie ?lamie sie? ani nie ?zgina?, jak to sie dzieje przy użyciu innych technik nadruku na koszulkach.
Jesteśmy wstanie wydrukować wszystko! Począwszy od prostego tekstu, a skończywszy na wyrazistym pełno kolorowym zdjęciu.

Uwaga!!!!
Na aukcjach umieszczane są zdjęcia poglądowe pokazujące umiejscowienie nadruku i jego wielkość. Koszulka, którą otrzymasz może nieznacznnie różnić się wielkością nadruku oraz kolorami , co spowodowane jest interpretacją kolorów, na ekranie monitora kolory te mogą być bardziej nasycone za sprawą ustawień obrazu oraz skali grafiki, ta sama grafika  w większym rozmiarze może delikatnie różnić się od miniatury poglądowej . 

Rozmiary

Poniżej tabele rozmiarów koszulek oferowanych w sprzedaży. Faktyczne rozmiary mogą się różnić o +-2cm
Koszulki FOTL Classic

   
rozmiar
długość
szerokość
L
73 cm
61  cm
XL
74 cm
77 cm

Regulamin

1.Warunki ogólne.
1.1. Konto "ART-EL" w serwisie allegro.pl jest własnością firmy "ART-EL Artur Michalski", Ostrów Mazowiecka, ul. Lipowa 14/6, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej pod numerem 5968, NIP: 529-157-65-45
1.2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Klientem, a sprzedającym.
1.3. Sprzedaż wysyłkowa jest realizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
1.4. Opisy produktów pochodzą ze stron internetowych dystrybutorów i producentów. Firma ART-EL nie odpowiada za zaistniałe błędy w opisach, rozmiarach produktów, kolorystyce produktów. W przypadku wychwycenia błędu lub nieścisłości w opisie towaru prosimy o kontakt e-mailowy w celu ustalenia stanu faktycznego. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.
1.6. Wszystkie podane ceny są wyrażonymi w polskich złotych cenami brutto. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian cen, przeprowadzania promocji, wprowadzania i usuwania produktów z oferty. Podane ceny Dzieł nie zawierają kosztu dostawy, który zależy od sposobu jej realizacji.
1.7. Zamówienia towaru może dokonać każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub osoba prawna; zwana dalej Klientem.
1.8. Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwia dokonanie zakupów. Dokonując zakupu Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie danych osobowych Klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez sprzedawcę zamówienia (tj. dla dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń).

2.Dokonywanie transakcji.
2.1. Klient ma możliwość dokonywania transakcji poprzez serwis allegro.pl
2.2. Do każdej transakcji wystawiany jest paragon fiskalny, opcjonalnie faktura VAT. Dla osób fizycznych istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.
2.3. Po dokonaniu zamówienia pracownik sklepu kontaktuje się telefonicznie lub e-mailowo z nabywcą w celu potwierdzenia zakupu.
2.4. W momencie, gdy firma ART-EL posiada zamówiony towar na stanie magazynowym, towar zostaje wysłany do zamawiającego najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od dnia, w którym zaksięgowano wpływ wymaganej kwoty na koncie bankowym firmy. W momencie, gdy firma nie posiada zamawianego towaru na stanie wysyłka towaru może się wydłużyć, jednak nie może przekroczyć 15 dni roboczych. Klient jest informowany o wszelkich opóźnieniach związanych z realizacją zamówienia np. z powodu braku towaru, gdy czas opóźnienia jest dłuższy niż 5 dni roboczych.
2.5. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszty wysyłki zależą od wagi produktu.
2.6. Realizowane są wyłącznie zamówienia poprawnie złożone, zgodnie z zamawianą ilością oraz poprawnie wybranym przedziałem ilościowym.
2.7. Kupujący zobowiązany jest do pełnego opłacenia zamówienia w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od złożenia zamówienia.
2.8. W przypadku niespełnienia któregokolwiek z wyżej podanych punktów zamównie uznaje się za anulowane.

3.Odbiór towaru.
3.1. Przy odbieraniu towaru należy go dokładnie obejrzeć w obecności kuriera. Należy zwrócić szczególną uwagę na takie rzeczy jak: uszkodzenie pudła lub koperty, stan taśmy zabezpieczającej.
3.2. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru podczas przesyłki lub niezgodności z zamówieniem należy ten fakt zgłosić kurierowi i wypełnić protokół zniszczenia. Po spisaniu protokołu należy w ciągu 24 godzin skontaktować się ze sklepem oraz odmówić przyjęcia towaru. Tylko w tym wypadku reklamacje dotyczące niezgodności w ilości dostarczonego towaru będą uwzględniane.
3.3. Firma ART-EL nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miała wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy (pożar, powódź, strajk itd.)

4.Zwroty.
4.1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000r z poz. zm.) Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy.
4.2. Przyjmowany będzie towar wyłącznie nie posiadający śladów użytkowania, w oryginalnym nieotwartym opakowaniu, wraz z kompletem dokumentów.
4.3. W celu dokonania zwrotu należy skontaktować się z firmą.
4.4. Koszt przesyłki zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Klient. Po rozpatrzeniu reklamacji na korzyść zamawiającego zwrócimy koszty odesłania paczki.
4.5. Wadliwy towar wraz z dowodem zakupu należy odesłać do nas Pocztą Polską, listem poleconym lub paczką poleconą. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt. Po rozpatrzeniu reklamacji na korzyść zamawiającego zwrócimy koszty odesłania paczki.
4.6. W przypadku wadliwych towarów, gwarantujemy ich wymianę na towar nieuszkodzony/właściwy, pod warunkiem zgłoszenia w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
4.7. Nieuzasadnione reklamacje, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tego typu przypadkami pokrywa zamawiający.
4.8. Prawo rezygnacji z zakupionego towaru nie obowiązuje przy zawieraniu umów sprzedaży na odległość dotyczących produktów, przy których klient określa specyfikację produktu lub które jednoznacznie zostały przygotowane pod konkretne osobiste wymagania klienta. W szczególności dotyczy to produktów w których klient określa wzór,rozmiar lub tekst nadruku. Gwarancje ustawowe pozostają w mocy.

5.Gwarancja.
5.1. Każdy produkt oferowany przez Firmę ART-EL posiada gwarancję firmy.
5.2. W przypadku reklamacji należy zgłosić usterkę na adres e-mailowy [email protected]

6.Postanowienia końcowe.
6.1. W sprawach nieujętych w regulaminie obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
6.2. W przypadku zamówień przez firmę wymagany jest NIP. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku, faktura VAT nie musi zawierać podpisu odbiorcy faktury. Od 1-ego maja 2004 nie ma obowiązku wysyłania upoważnienia do wystawiania faktury bez podpisu.
6.3. Warunki dostawy określone w regulaminie dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski.
6.4. Firma ART-EL zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. Zmiana niniejszego regulaminu wchodzi w życie w dniu jego opublikowania, przez udostępnienie go na stronach Sklepu. Użytkownik logując się akceptuje zmiany regulaminu.
6.6. Firma ART-EL zastrzega sobie wyłączne prawo interpretowania przepisów niniejszego regulaminu.
6.7. Złożenie zamówienia, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt.

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt.


Strona wygenerowana 2018-05-20 18:18:51, 213