Jesteś tutaj › Profil użytkownika 4bigboy › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-10-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witaj Gościu miły :)

Oferujemy unikatowe artykuły przeznaczone dla męskiej części populacji.

Z zakupow u nas będziesz wielce zadowolony, pod warunkiem zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi oferty oraz sposobu dokonywania zakupów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - dzwoń śmiało: 503 358 000

 

REGULAMIN ZAKUPÓW :

1. Wszystkie sprzedawane towary są nowe.

 

2. Zakupu dokonuje się przez klikniecie KUP TERAZ - oznacza to zawarcie transakcji.

 

3. Po dokonaniu zakupu prosimy wypełnić formularz zakupu i dostawy.

 

4. Każdy artykuł przed wysyłką jest sprawdzany. Mimo to, w przypadku otrzymania towaru niezgodnego z opisem lub uszkodzonego, jak również chęci wystawienia nam komentarza negatywnego lub neutralnego, prosimy o zawiadomienie nas niezwłocznie. Błąd naprawimy najszybciej, jak będzie to możliwe.

 

5. Nie odwołujemy ofert złożonych przez kupujących, dlatego tez prosimy o rozważne zakupy i dokładne zapoznanie się ze wszystkimi informacjami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przed dokonaniem zakupu.

 

6. Wszystkie ceny produktów zawierają podatek VAT.

 

7. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

 

8. Wpłaty należy dokonać na konto firmy COCCORO Renata Błażejczyk-L?Amico, 93-323 Łódź, ul. Skupiona 3/17. BANK Credit Agricole 75 1940 1076 3110 0861 0000 0000

 

9. Termin płatności wynosi 3 dni od daty złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu wysyłamy do Kupującego przypomnienie, a jeżeli w ciągu kolejnych 3 dni nie otrzymamy wpłaty, transakcja zostaje anulowana. Przedmiot wystawiamy na sprzedaż ponownie, a do serwisu Świstak.pl wysyłamy formularz zwrotu prowizji.

 

10. W tytule wpłaty należy podać Państwa nick z serwisu Świstak.pl i numer aukcji ( sam numer aukcji nie jest wystarczający do zidentyfikowania wpłaty. Nick pozwala na dopasowanie wpłaty do danego użytkownika).

 

11. Towar jest wysyłany Pocztą Polską w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto. Przesyłki są nadawane jako wartościowe. Koszt wysyłki jest zgodny z cennikiem Poczty Polskiej.

 

12. Przesyłki ?za pobraniem? wysyłamy Kupującym z minimum 10 pozytywnymi komentarzami.

 

13. Komentarze wystawiamy PO otrzymaniu komentarza od Kupującego.

 

14. Na pytania telefoniczne odpowiadamy codziennie w godzinach 8 ? 16 pod numerem 503 358 000. W innych godzinach pytania prosimy zgłaszać na adres mailowy: [email protected] Odpowiemy najpóźniej w dniu następnym.

 

15. Prosimy o przesyłanie wiadomości z adresu mailowego przypisanego do danych z rejestracji Państwa konta w Świstak.pl jak i podanie Państwa nicka w tytule i treści wiadomości. Uwaga - prosimy przesyłać odpowiedzi poprzez opcje ?ODPOWIEDZ? a nie poprzez napisanie nowej wiadomości ? zapewni to ciągłość korespondencji i znacznie usprawni czas otrzymania odpowiedzi. Brak Państwa nicka bądź brak nawiązania do poprzedniej wiadomości może oznaczać brak odpowiedzi.

16. Każdy klient ma prawo reklamowania zakupionego towaru. Reklamowany towar należy odesłać na swój koszt na adres firmy załączając dowód zakupu oraz opis wady.

 

17. Reklamacja jest rozpatrywana w terminie do 14 dni od chwili otrzymania przesyłki, a jeżeli reklamacja zostanie uznana, nastąpi zwrot wszystkich poniesionych przez Kupującego kosztów zakupu i przesyłek.

 

18. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania oferty z przyczyn od nas niezależnych. Pieniądze wpłacone przez kupującego w międzyczasie zostaną zwrócone w ciągu 48 h.

 

19. U W A G A !!!!! Nie bierzemy odpowiedzialności za brak wiedzy kupującego odnośnie zasad funkcjonowania serwisu Świstak.pl


Strona wygenerowana 2018-05-21 07:25:46, 213