4active - odzież, bielizna, akcedoria sportowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

tel. + 48 600 70 70 93

w godzinach: 9.00 - 17.00

od poniedziałku do piątku

e-mail: [email protected]

 

 

NASZ ASORTYMENT

- odzież sportowa damska i męska -

- bielizna termoaktywna -

- bielizna sportowa -

- kostiumy kąpielowe -

- kąpielówki -

- akcesoria -

- stroje rowerowe -


PŁATNOŚCI

Płatności za zakupy

prosimy dokonać na nasz rachunek:

07 1950 0001 2006 0205 4829 0002

w tytule płatności prosimy podać

nr aukcji i login allegro

 

REGULAMIN

- Przed zakupem prosimy o zapoznanie się ze stroną o mnie.

- Kupując nasze towary, akceptujesz

warunki regulaminu zamieszczonego

na stronie O MNIE.

- Po dokonaniu zakupu prosimy

o wypełnianie opcji płatności, przesyłki

oraz wybór ewentualnego koloru lub wzoru.


 

WYSYŁKA

Za przesyłkę płacisz tylko raz,
niezależnie od tego ile przedmiotów
kupisz na naszych aukcjach.
Towar wysyłamy codziennie
za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wysyłka za pośrednictwem Poczty odbywa się 2-3 razy w tygodniu. Wysyłka jest realizowana w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Koszty przesyłek podajemy
w menu każdej aukcji

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE AUKCJE       |       STRONA O NAS       |       KOMENTARZE     

 


 

 

 O NAS

 

Szanowni Państwo

 

Grupa Virtualis działalność rozpoczęła w 2001 roku.

Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku,

stale wzbogacając ofertę o nowe produkty.

W 2012 roku uruchomiliśmy nasz kolejny sklep internetowy

pod nazwą 4active, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania

chcielibyśmy zaoferować Państwu szeroki wybór bielizny termoaktywnej, kostiumów kąpielowych, odzieży sportowej i akcesoriów również za pośrednictwem Allegro.

Dla podkreślenia branży zdecydowaliśmy się na prezentację produktów pod nowym loginem

 4-active, dotychczas z dużymi sukcesami i pozytywnymi opiniami prowadziliśmy sprzedaż pod loginem virtualis.

Nasza firma oferuje nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu,

lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą,

dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie,

a oferowany towar był najwyższej jakości.

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad,

zakupy w naszym sklepie stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez ,

pod adresem email [email protected]

lub telefonicznie pod numerem + 48 600 70 70 93.

 

BIURO HANDLOWE:

4active.com.pl

ul. Skrajna 32A/54

05-091 Ząbki

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów na 4 active

- odzież dla aktywnych latem i zimą, bielizna termoaktywna, akcesoria

 

Regulamin zakupów.
§1 Postanowienia ogólne
1. Sklep internetowy 4active [dalej ?Sklep?] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej ?Regulamin?].
2. Właścicielem Sklepu jest: Virtualis Art Design Studio z siedzibą w Koninie przy ul. 11 listopada 7/85  , NIP: 665-15-20-910, tel + 48 600 70 70 93, adres email: [email protected]
3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.
5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT), ceny te nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.
6. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym 4active.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu na polski rynek. 4active dokłada wszelkich starań aby prezentowane na stronie internetowej opisy produktów były zgodne ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt telefoniczny, bądź mailowy pod adresem [email protected]
7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest zwyczajowo ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień. W przypadku wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży Sklep zastrzega sobie prawo korekty i wysłania niepełnego zamówienia bądź anulowania zamówienia.
8. Do każdego zamówienia wystawiane jest rachunek z zestawieniem zawartości przesyłki wraz z wykazem kosztów i dołączane do przesyłki z zamówionym przez Konsumenta towarem. Konsument ma prawo zażyczyć sobie niedołączanie do przesyłki szczegółowego zestawienia zawartości tejże przesyłki. Fakturę VAT wystawiamy na indywidualne życzenie Konsumenta.
9. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że Sklep i Konsument postanowią wspólnie inaczej.
10. W przypadku zamówienia zapłaconego, gdy Sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia w całości, sklep informuje Konsumenta o tym fakcie. W przypadku rezygnacji z brakującej pozycji, lub z całego zamówienia Sklep zwraca przedpłatę na podane przez Konsumenta konto bankowe w terminie 7 dni roboczych liczonych od daty anulowania zamówienia lub jego korekty, w przypadku płatności kartą płatniczą zwrot jest wykonywany na kartę.
11. Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez 4active  pokrywa Sklep w limicie kwoty podanej poniżej. Koszty wysyłki do 4active.com.pl pokrywa Konsument. W przypadku stwierdzenia pomyłki Sklep zwróci Konsumentowi koszt wysyłki do Sklepu w kwocie wynikającej z kwoty na liście przewozowym i nieprzekraczającej 17 zł (słownie: siedemnastu złotych). Jednocześnie Sklep informuje, że nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem.

§2 Zamówienia
1. Zamówienia można składać w następujący sposób:
a) poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,
b) emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,
c) za pośrednictwem systemu aukcyjnego Allegro,
2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.
3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.
4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.
Wkrótce po złożeniu zamówienia Konsument otrzymuje drogą e-mailową informację o przyjęciu zamówienia do realizacji (zestawienie wybranych produktów, adres dostawy, wartość zamówienia, forma płatności, sposób wysyłki). W razie braku otrzymania takiej informacji Konsument powinien skontaktować się ze Sklepem drogą telefoniczną lub mailową. Złożone zamówienie Konsument powinien potwierdzić w ciągu 5 dni. Do momentu otrzymania przez Sklep potwierdzenia zamówienia lub zapłaty realizacja zamówienia jest wstrzymana. 4active.com.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego lub w treści korespondencji e-mail potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zamówienia nie potwierdzone w w/w terminie są automatycznie anulowane.

§3 Płatności
1. Płatności za zamówione produkty następują poprzez płatności systemu aukcyjnego Allegro.
2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.
3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

§4 Wysyłka towaru
1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (np. Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej).
2. W przypadku płatności za pomocą karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym.
3. W przypadku innej formy płatności płatności, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.
4. Dostawa zamówienia odbywa się przez wysyłkę zamówionych towarów pod wskazany przez Konsumenta adres poprzez dostępne usługi spedytorskie (przewoźnika), np. Pocztę Polską /firmę kurierską. Do kosztów zamówienia doliczany jest koszt wysyłki zgodnie z tabelą kosztów wysyłki. Zgodnie z brzmieniem ustawy 'Kodeks cywilny? w razie przesłania rzeczy sprzedanej za pośrednictwem przewoźnika Konsument obowiązany jest sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia rzeczy obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika informując o tym fakcie Sklep: spisanie protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody i podpisanie jednocześnie przez przewoźnika i odbiorcę przesyłki. Sposób badania przesyłki jest uregulowany w ustawie Prawo przewozowe (art. 74 i następne). Ustawodawca przewidział, iż przyjęcie przesyłki przez odbiorcę (Konsumenta) bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia przesyłki.

 

§5 Zwrot produktów
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.
Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:
     Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
     Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
     W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
     Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
     Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

§6 Ochrona prywatności
1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.
3. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich korekty, a także do żądania usunięcia.

§7 Własność intelektualna
Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

§8 Wejście w życie i zmiany Regulaminu
1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.
2. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Sklepu. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.