(Rejestracja: 2012-08-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy młodym zespołem specjalistów, z dużym bagażem doświadczeń, więc tym właśnie doświadczeniem chcemy się z Wami podzielić. Tworzymy pełne kampanie internetowo marketingowe, gwarantujące stały wzrost odwiedzin na Państwa stronie.

 


CO CHCEMY OSIĄGNĄĆ

Naszym priorytetem jest skuteczne pozycjonowanie. Dzięki temu uderzamy bezpośrednio do Waszych potencjalnych klientów. Pozycjonowanie jest jedną z podstawowych metod podnoszenia oglądalności danej strony internetowej. Ma zatem na celu podniesienie danej strony na liście wyników wyszukiwania. Dzięki temu osoby, które są zainteresowane informacjami przedstawionymi na Państwa stronie internetowej mogą ją szybko odnaleźć. Pozycjonowanie wykorzystuje jak najbardziej trafne frazy i słowa kluczowe, które internauci wpisują by znaleźć żądane przez siebie informacje. W ten sposób zwiększa się oglądalność danej strony internetowej i zaczyna ona przynosić oczekiwane efekty. Zadaniem strony internetowej jest dotarcie do jak największej liczby osób, które mogą zostać potencjalnymi klientami firmy.

 

CO WIEMY

Dziś nie wystarczy posiadać strony internetowej, ponieważ tego narzędzia używają wszyscy. Z najnowszych badań wynika, że 92% internautów wierzy wyszukiwarką i uważa je za bezstronne źródło informacji, 81% internautów używa wyszukiwarek, aby znaleźć produkt, usługi, oferty handlowe lub cenne informacje, a 56% internautów oczekuje, że najmocniejsze marki będą pojawiać się na początku listy w wynikach wyszukiwania. Zapewnij swojej stronie wysoką oglądalność dzięki efektywnemu pozycjonowaniu.


Strona wygenerowana 2018-06-18 13:55:39, 213