Jesteś tutaj › Profil użytkownika 2Stopy › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-01-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


O nas
Sklep 2Stopy.pl powstał z myślą o współczesnych, trochę zabieganych rodzicach i ich dzieciach ceniących sobie wygodę zakupów internetowych. To co nas wyróżnia od innych sklepów to posiadanie kompleksowej oferty zorientowanej na wygodę i bezpieczeństwo Twojego dziecka (jakość butów), czas oczekiwania na przesyłkę (wyłącznie kurier) oraz sposób obsługi sytuacji nietypowych (minimalizacja niewygód jeśli pojawi się kłopot z butami).
A tak konkretnie:
  • Buty - na naszych aukcjach możesz kupić wyłącznie buty skórzane, w bardzo przystępnej cenie, wysokiej jakości dające stopom komfort podczas używania. Specjalizujemy się w marce Bartek ale systematycznie powiększamy naszą ofertę. Nie mamy butów, których nie założylibyśmy na nóżki naszych dzieci.
  • Przesyłki -  z doświadczenia wiemy, że po wygraniu aukcji buty potrzebne są na wczoraj. Dlatego też zdecydowaliśmy się dostarczać przesyłki wyłącznie usługami kurierskimi (koszt to tylko 12.90zł). Oznacza to, że Twoje dziecko może mieć buty na nogach nawet już następnego dnia.
  • Wymiany, Zwroty -  gdy pojawi się problem zawsze szukamy konstruktywnego rozwiązania. Bez problemu możesz buty zwrócić lub wymienić na inne. Wiemy, że to co jest odpakowywane z przesyłki kurierskiej to dla Twojego dziecka coś więcej niż buty dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwość skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu. Na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wymiana lub zwrot będzie z naszej winy oczywiście nie zapłacisz na transport. 
  • Reklamacje -  ze względu na ofertę którą posiadamy mamy bardzo niewiele reklamacji. Niemniej jednak jeśli zdarzy się taka sytuacja robimy wszystko aby Twoje dziecko otrzymało naprawione lub nowe buty tak szybko jak to będzie możliwe. Zwykle reklamacje obsługujemy w ciągu 10 dni. W przypadku reklamacji nie ponosisz kosztów transportu. Oczywiście jeśli naprawa lub wymiana nie będzie możliwa otrzymasz zwrot pieniędzy.
Jak przebiega realizacja zamówienia?
 
Krok 1: Wybierasz buty
Praktycznie cała nasza oferta wystawiona jest na Świstak.pl. Obuwie wystawiane jest sezonowo (o brakujące modele i numery prosimy się dopytywać). Po wygranej aukcji otrzymasz od serwisu Świstak.pl potwierdzenie dokonania zakupu wraz z informacjami o kosztach transportu i numerze konta bankowego.
Krok 2: Płatność i przygotowanie do wysyłki
Za zakupione w naszym sklepie buty możesz zapłacić od razu, przelewem bądź przy odbiorze przesyłki. Jeśli zdecydowałeś się na przesyłkę za pobraniem obuwie wysyłane jest od razu. Jeśli skorzystałeś z usługi czekamy na potwierdzenie nowej wpłaty. W przypadku przelewu bankowego przesyłka zostanie wysłana po odnotowaniu wpłaty przez nasz bank. Bez względu na liczbę rzeczy jaką kupisz na naszych aukcjach koszt dostawy się nie zmienia i wynosi w zależności od formy płatności: 12,90zł lub 17,50zł.
Krok 3: Wysyłka
Ze względu na czas dostawy i wygodę naszych Klientów korzystamy wyłącznie z usługi firmy kurierskiej (DHL Express). Jeśli wpłata trafi do nas do godziny 12:00 kurier tego samego dnia zabierze paczkę. Jeśli jednak wpłata zostanie zaksięgowana po godzinie 12:45 przesyłka wysyłana jest dnia następnego. W przesyłce oprócz butów znajdziesz zawsze paragon, szczegółową informacją o zakupionych butach, warunki reklamacji oraz naszą wizytówkę. Na życzenie wystawiamy fakturę.
 
Godziny pracy sklepu
Zamówienia można składać całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Zamówienia realizujemy w godzinach 9:00 ? 17:00 od poniedziałku do piątku. Kurier odbiera z naszego magazynu przesyłki codziennie o godzinie 13:00.
Odbiór osobisty może nastąpić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 ? 17:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się aby buty były przygotowane.
Na pytania po 17-ej odpowiadamy w miarę możliwości jak najszybciej lub następnego dnia do godziny 11-ej.
Kontakt
GG: 31901080
Skype: Sklep2Stopy
email: [email protected]
Tel.: +48 798 557 590

Strona wygenerowana 2018-06-20 21:29:43, 213