Jesteś tutaj › Profil użytkownika 12buty › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-08-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiFirma Handlowa Lider powstała 01.04.2006r. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą markowego obuwia sportowego renomowanych firm, takich jak: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse, Lacoste, Cat, Merrell, New Balance oraz środków do pielęgnacji obuwia firmy Tarrago.
Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna , zarówno pod względem cen , jak i jakości obsługi klienta. Na allegro uzyskaliśmy status Super Sprzedawcy. Nasze motto brzmi: ?Jak najwięcej zadowolonych klientów?. Do tego dążyliśmy i będziemy dążyć w przyszłości.REGULAMIN AUKCJI

 1. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w 100% oryginalne, posiadają wszystkie metki oraz oryginalne opakowania i pochodzą z legalnej dystrybucji.
 2. Zakupu na naszych aukcjach może dokonać każdy użytkownik serwisu Świstak
 3. Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest równoznaczne z zawarciem umowy cywilno-prawnej z wszelkimi jej konsekwencjami.
 4. Za zakupione na naszych aukcjach przedmioty można dokonać płatności z góry na konto, jak również zapłacić przy odbiorze towaru.
 5. Kupujący, który wybiera przesyłkę pobraniową jest zobowiązany do jej odbioru, a w przypadku nieodebrania do pokrycia kosztów przesyłki i jej zwrotu do nas.
 6. Zastrzegamy prawo do odmowy wysłania przesyłki pobraniowej dla użytkowników posiadających złą opinię w serwisie Swistak.
 7. Gwarantujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki.
 8. W przypadku zakupienia złego rozmiaru gwarantujemy możliwość wymiany (w terminie 10 dni).
 9. W ofertach podane są parametry towaru (np.rozmiar, długość, materiał itp.) w/g oznaczeń producenta, z wyjątkiem ofert w których jest odpowiednia adnotacja, że parametry są określone przez nas.
 10. Na zakupiony towar wystawiamy dowód zakupu ( paragon fiskalny lub na życzenie klienta - fakturę Vat.)
 11. Dane do faktury Vat należy podać w formularzu opcji dostawy lub przysłać mailem.
 12. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją (czas obowiązywania gwarancji jest podany w opisie aukcji danego przedmiotu).
 13. W okresie trwania gwarancji kupujący ma prawo do złożenia reklamacji.


REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Po dokonaniu zakupu kupujący otrzyma wiadomość z allegro zawierającą wszystkie informacje potrzebne do sfinalizowania transakcji.
 2. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią wiadomości i zastosowanie się do podanych tam instrukcji, co w znacznej mierze ułatwi nam sprawną realizację zamówienia.
 3. Na potwierdzenie zakupu i podanie sposobu zapłaty oraz rodzaju przesyłki czekamy maksymalnie 7 dni.
 4. W przypadku braku potrzebnych informacji po upływie 7 dni anulujemy transakcję, uruchamiamy procedurę zwrotu prowizji, a po jej zakończeniu wystawiamy negatywny komentarz.
 5. Dostępne sposoby płatności oraz rodzaje przesyłek i ich ceny są podane w opisie aukcji.
 6. W przypadku wyboru płatności z góry (wpłata na konto) na przelew czekamy maksymalnie 14 dni (chyba, że kupujący indywidualnie ustali z nami inny termin)
 7. Gwarantujemy realizację zamówienia w czasie nie dłuższym niż 24h (od otrzymania wpłaty lub informacji o wyborze przesyłki pobraniowej).
 8. Po zakończeniu transakcji prosimy o wystawienie komentarza ? zgodnie z zasadami allegro kupujący wystawia komentarz jako pierwszy. Komentarz zwrotny wystawiamy w terminie do 30dni.


WYSYŁKA TOWARU

 1. Towar zakupiony w opcji płatnej przy odbiorze (przesyłka pobraniowa) wysyłamy tego samego dnia (kupione do godz.13:00) lub następnego dnia.
 2. Towar zakupiony z opcją płatności z góry (wpłata na konto) wysyłamy w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
 3. Towar opłacony poprzez system ?Płacę z Allegro? wysyłamy od razu po dokonaniu płatności, nie czekając na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie.
 4. Paczki pocztowe wysyłamy 1-2 razy dziennie (ok.godz.14:00 i ewentualnie ok. godz.17:00)
 5. Wszystkie paczki pocztowe wysyłamy priorytetem. Termin doręczenia paczki priorytetowej nie powinien przekroczyć 24h (w/g informacji Poczty Polskiej).
 6. Przesyłki kurierskie wysyłamy codziennie (oprócz soboty i niedzieli) ok.godz.14:00, za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD
 7. Termin doręczenia przesyłki kurierskiej wynosi 24h od chwili nadana (doręczalność w deklarowanym terminie wynosi 99%).
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniach przesyłek zarówno pocztowych, jak i kurierskich (nie mamy wpływu na czas doręczenia)
 9. W sytuacji gdy kupującemu zależy na ekspresowej dostawie towaru istnieje możliwość wysyłki Pocztexem. Paczki wysłane Pocztexem do godz.15:00 mają gwarantowany termin doręczenia następnego dnia roboczego. Koszt takiej przesyłki po wpłacie na konto wynosi 35zł, pobraniowej 38zł.
 10. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
 11. Kupujący nie ponosi żadnego ryzyka związanego z ewentualnym zaginięciem lub zniszczeniem paczki (dotyczy to zarówno paczek kurierskich, jak i pocztowych). W takim przypadku wysyłamy towar ponownie lub zwracamy pieniądze.
 12. Każdy kupujący jest poinformowany o wysłaniu towaru (e-mail)


WYMIANY I ZWROTY

 1. Kupujący ma prawo do zwrotu lub wymiany towaru w terminie 10 dni od chwili otrzymania przesyłki
 2. W celu dokonania zwrotu należy odesłać do nas towar wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu :

  - formularz zwrotu w formacie można pobrać tutaj.


  - formularz zwrotu w formacie można pobrać tutaj.

 3. Kupujący zwraca towar na własny koszt.
 4. Po otrzymaniu prawidłowo wysłanego zwrotu robimy przelew na wskazane konto w ciągu 14 dni.
 5. W przypadku zakupu towaru z promocyjną ceną wysyłki wliczoną w cenę zakupu zwracamy kwotę pomniejszoną o koszt wysyłki która jest zawarta w cenie obuwia.
 6. W celu dokonania wymiany należy odesłać do nas towar wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem wymiany :

  - formularz wymiany w formacie można pobrać tutaj.


  - formularz wymiany w formacie można pobrać tutaj.

 7. Opłaty za wysłanie towaru po wymianie można dokonać poprzez wpłatę na nasze konto lub wkładając potrzebną kwotę do paczki z odsyłanym towarem (12zł za przesyłkę pocztową lub 15zł za kurierską).
 8. Towar wymieniany lub zwracany nie może nosić żadnych śladów użytkowania.
 9. Towar wymieniany lub zwracany należy przysłać do nas paczką pocztową (nie listem - list nie zostanie odebrany) lub przesyłką kurierską.
 10. Nie odbieramy paczek pobraniowych.
 11. Nie pobieramy żadnych opłat za zwrot lub wymianę towaru.
 12. Paczki prosimy wysyłać na adres: Firma Handlowa LIDER, 12-200 Pisz, ul.Żurawia 6.


GWARANCJA I REKLAMACJA

 1. Wszystkie sprzedawane produkty są objęte gwarancją.
 2. Okres gwarancji jest podany w opisie aukcji.
 3. Gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie wad fabrycznych produktu.
 4. Podstawą udzielanej gwarancji jest karta gwarancyjna oraz dowód zakupu.
 5. W celu złożenia reklamacji należy przysłać do nas reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu, kartą gwarancyjną oraz wypełnionym formularzem reklamacji (formularz reklamacji do pobrania w formacie lub ).
 6. Reklamacja przysłana nie zgodnie z regulaminem, a w szczególności z pkt 5, nie będzie rozpatrzona i zostanie odesłana na koszt nadawcy za pośrednictwem Poczty Polskiej za pobraniem 17zł. 
 7. Towar przysyłany do reklamacji powinien być czysty i bezpiecznie zapakowany.
 8. Reklamację należy przesłać paczką pocztową (nie listem - list nie zostanie odebrany) lub przesyłką kurierską.
 9. Paczki prosimy wysyłać na adres: Firma Handlowa LIDER, 12-200 Pisz, ul.Żurawia 6.
 10. Nie przyjmujemy reklamacji bez dołączonego dowodu zakupu.
 11. Reklamacja jest rozpatrywana w terminie ustawowo nie dłuższym niż 14dni.
 12. W przypadku nie uznania reklamacji reklamowany towar zwracamy na koszt reklamującego za pośrednictwem Poczty Polskiej za pobraniem 17zł.

Strona wygenerowana 2018-04-22 07:09:46, 213