Inne »

Faceci sa jak dzieci

13 października 14:50
czytam i obserwuje i doszlam do tego ze faceci to maja rozum dziecka.Na forum klepia takie bzdury ze dzieciaki by ich wyśmialy a w zyciu tez zachowuja sie jak dzieciaki ,graja w rozne gry na komuterze albo zdradzaja swoje żony a to swiadczy o tym ze jak zdradza to jest niedojżałym facetem
CO MYSLICIE O TYM?
22 października 08:19
Myślę ,że powinnaś poprawić swoją ortografię.Opinie z błędami mnie śmieszą.Krytyk musi być w porządku pod każdym względem.Pozdrawiam :-)
22 października 15:33
Użytkownik mamania napisał(a):
>Myślę ,że powinnaś poprawić swoją ortografię.Opinie z
>błędami mnie śmieszą.Krytyk musi być w porządku pod
>każdym względem.Pozdrawiam :-)

Nic z siebie nie wydusił wiecej?to nie jest temmat jaki podalam Nie czytaj jak cie razi w oczy moje pisanie Ja ci nie napisze co mnie smieszy bo bys z wrazenia spadla ze stolka .Tez pozdrawiam
24 października 11:48
No nieee...Faceci zdradzają żony ... Poważnie ?.A ja głupi myślałem że mężatki też są "wyzwolone" chyba że te które przeszły przez moje wyrko nie były mężatkami a obrączka i zdjęcia dziecka w portfelu nie należały do nich.
Pierniczenie.
24 października 11:52
Krótko by była jasność: facet z natury nie jest łabędziem i nie jest monogamistą.Od czasu do czasu choćby to było raz w roku musi coś że tak brzydko się wyrażę "puknąć świeżego".Zostało to udowodnione naukowo i nikt nam genów nie zmieni.Więc pierdzielenie o dojrzałości nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym natury samca.
29 października 15:35
ciebie tu banuja widac narozrabiales facet i nie masz wstepu?
moze zmien nick a o zwiazkach widze ,ze pojecia nie masz zadnego!!
Facet ktory zdradza to mięczak a nie prawdziwy facet!!!
31 października 20:01
>izka2
>czytam i obserwuje i doszlam do tego ze faceci to maja rozum dziecka ...

to i tak dobrze, bo takie "izki" to w ogóle rozumu nie mają, tylko splot nerwowy w jamie brzusznej. takie "izki" to tylko bzdury piszą na forum i nie rozumieją, że człowiek po ciężkiej pracy musi sobie usiąść przy browarku i z kolegami oraz koleżankami pogawędzić albo pójść do agencji towarzyskiej, a jak do domu wróci, to gorący obiadek na stole czekać powinien. trzeba ten splot nerwowy trenować Koleżanko i to nie ćwicząc brzuszki, bo całkiem zaniknie i wówczas garnek pomyli się z patelnią ...

serdecznie pozdrawiam :-)
31 października 20:32
Dorośnie to może zmądrzeje i zrozumie ŻYCIE! :) Dajcie jej czas Panowie :)))
31 października 21:03
To dorośnie i zmądrzeje tyczy się również auto_jokera :)
02 listopada 14:10
Użytkownik madzia6310 napisał(a):
>Dorośnie to może zmądrzeje i zrozumie ŻYCIE! :) Dajcie
>jej czas Panowie :)))

chcialaś zablysnac ale ci nie wyszlo
ha ha ha
Proszę się zalogować aby zabrać głos na forum.

Strona wygenerowana 2014-08-21 18:02:31, .14