Dla sprzedawców »

przepięknie wglądające aukcje

29 maja 21:33
Nie bardzo rozumiem działania serwisu i wyświetlania wystawianych przedmiotów , przeglądam od czasu do czasu moje oferty i włos się na głowie jeży co jest wyświetlane . przy wystawianiu wszystko jest OK ale po wystawieniu okazuje się że wyszedł koszmarek przykładowy nr aukcji 3972505. Czemu włodarze świstaka uparli się jak pijani płotu że najlepsze wyświetlanie to opisy w pionie , tak towaru jak i opisu klienta i dane itd.
To jest jedyny serwis który uznał że oferty są pisane jak tabele danych statystycznych jak się pisze w Exelu . Tylko że to jest serwis sprzedaży a nie serwis danych statystycznych . Efekt jest taki że przeglądam nie tylko moje aukcje ale i innych wystawiających i widać jakieś bzdury. oczywiście nic się z tym nie da zrobić . aby coś przeczytać o ofercie trzeba schodzić na dół i przeciągać pasek z opisem - no wprost genialny pomysł, szkoda że e-bay coś takiego nie wymyślił lub allegro -wtedy świstak byłby czołowym serwisem , bo każdy by zrezygnował z takiego bubla " tu trudno rezygnować skoro serwis jest za Free i darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda , tyle że przedtem przed zmianami był to koń pociągowy a teraz powoli zamienia się w naszą szkapę
30 maja 00:01
Jak udało Ci się wystawić taką aukcję?

Czegos takiego jeszcze nie widziałem - genialne...

Może to wina zdjęcia? Nie wiem - tylko takie przypuszczenie.
30 maja 12:21
Landszaft zobacz jak wygląda kod html w oknie edycji do tej aukcji.
I jeśli możesz to opublikuj go, w pliku txt, bo ciekawi mnie przyczyna tego rozgardiaszu.
30 maja 19:34
To jest tak jak się aukcję wystawi parę lat temu , potem Świstak robi różne zmiany nie dostosowując do kodów jakie były pisane . Efekt jest taki że kiedyś było że aukcja trwała 2 tygodnie , zamykała się i z powrotem otwierała , niestety , w kodzie jeden dopisek był w trakcie powtórnego otwierania przez Świstak dopisywany automatycznie co spowodowało przez kilka lat nadpisanie jednej frazy około ponad 100 razy . po wykasowaniu wszystko się naprawiło ,ale i tak takich klocków widzę u siebie sporo i u innych wystawiających . Mam napisane w html-u kilka ramek które idealnie wyglądają w serwisach allegro, e-bay i innych ale świstak zrobił pionowe pozycjonowanie aukcji, co oczywiście powoduje że aukcje u wszystkich wyglądają jak świeczki , to jest koszmarny sen nawiedzonego informatyka Świstaka , przedtem parę lat temu było pozycjonowanie opisu poziomek i dane wystawiającego były pod ofertą co powodowało że najpierw czytało się czytelnie ofertę a potem dane wystawiającego koszty itd, a na końcu zdjęcia . teraz mamy to wszystko w pionie . mamy najpierw małe zdjątko , potem opis razem z danymi wystawiającego, razem wszystko nasmolone jak w garnku z zupą warzywną . Niestety informatyk Świstaka nie jest nic w stanie zrobić z tymi faktami , bo się nic nie da już poprawić , można jedynie bardziej napaskudzić czego się niebawem spodziewam tak jak jest w prawach entropii , im bardziej staramy się uporządkować system tym większy bałagan występuje, im bardziej staramy się być cywilizowani i na wyższej stopie się kształcić tym większe różnice występują w społeczeństwie między inteligentami a inteligentnymi inaczej.
Proszę się zalogować aby zabrać głos na forum.

Strona wygenerowana 2014-07-30 23:14:27, .24